Шенгенська віза: що це таке?

Фото - Шенгенська віза: що це таке?

Шенген - це угода, яка була підписана між 26 країнами Європейського союзу. Воно обумовлює правила скасування паспортного та митного контролю між даними країнами.

Що таке шенгенська віза і навіщо вона потрібна?

Шенгенська віза дозволяє громадянам переміщатися по всіх країнах шенгенського договору абсолютно вільно, не проходячи внутрішній прикордонний контроль. Для того щоб отримати цей документ, необхідно звернутися в консульство кожній із країн, що входять в шенгенську угоду. Варто відзначити одне особливе обмеження, ви обов'язково повинні відвідати перший ту країну, яка вам видала візу.

У тих випадках, коли ви збираєтеся поїхати в будь-яку з країн, що підписали шенгенську угоду, вам видається над національна, а шенгенська віза, що дозволяє подорожувати в межах всіх країн, що входять в шенгенську зону.

Підготовка документів

Пакет документів, необхідних для отримання даної візи, може трохи відрізнятися в деяких країнах, але в основному в нього входять:

  • Дві кольорові фотографії;
  • Закордонний паспорт;
  • Ксерокопія громадянського паспорта;
  • Медична страховка, яка поширюється на виїзд за кордон;
  • Довідка з місця роботи;
  • Документи, що дають фінансові гарантії.

Детальніше про підготовку документів для шенгенської візи можна дізнатися зі статті Які документи потрібні для візи.

Країни, в яких діє шенгенська віза: Угорщина, Іспанія, Австрія, Бельгія, Греція, Німеччина, Норвегія, Мальта, Італія, Данія, Ісландія, Польща, Нідерланди та ін.


» » Шенгенська віза: що це таке?