Як виглядає бог?

Фото - Як виглядає Бог?

Релігії свідчать про те, що ми живемо на землі, створеної Богом. Часто замислюємося над тим, хто такий Бог, як він виглядає і яку має силу. Людству завжди було цікаво дізнатися, щось більше, ніж йому дозволено знати. Воно намагається хоч на хвилинку заглянути в майбутнє і дізнатися свою долю, знову-таки, визначену йому Богом. Деякі маги всякими способами намагаються це зробити, але ще ніхто не зміг побачити і поговорити з Богом особисто.
Обличия Бога

Біблія говорить, що Бог створив людину за своїм образом і подобою. Але насправді, того, як виглядає Бог, не знає ніхто. Люди можуть тільки здогадуватися про те чи іншому його вигляді. Деякі вчені все життя витрачають на те, щоб дізнатися який він насправді. Але при всьому цьому, виникає більш глобальне питання, а чи існує він взагалі і в якому вигляді.

Різні релігії стверджують про існування свого Бога, який їх створив. Але знову-таки, нікому не відомо, Бог один, але з різними іменами чи все ж їх багато. Деякі стверджують, що Бог існує як умовний образ, але насправді він не має ні конкретної форми, ні образу. Це просто та енергія, та сила, в яку ми віримо і називаємо її Богом. Бог один, але в кожної релігії Його образи різні. Так склалося через те, що істинність і повнота Одкровень про Бога в різних релігіях різна. Тому так і вийшло, що кожна релігія має свій образ Бога і переконана в його сповіданні.

Російське слово «Бог» загальнослов'янської походження родинно санскритскому bhagas і іранському baga - «подавач благ». Має початкове значення - «багатство» - bogat', ubog', а також пов'язане з індоєвропейської лексикою, в якій, воно означає ділити, частка, наділяти, отримувати частку.

Взагалі, судячи за всіма дослідженнями і релігій Бог - це Вища Духовна Сутність, яка створила світ. Бог абсолютно досконалий, всемогутній і владний над світом


Про те, що ніхто і ніколи не бачив Бога вживу, ми вже говорили. Але ніяк не можна залишити без уваги видіння і сни людей. Бог в різних образах є людям, щоб допомогти їм або щось підказати. Він вибрав для себе образ чоловіка з бородою в білому одязі, що викликає довіру у людей. Хоча може, це самі люди вибрали йому такий образ. Багато розповідають, що бачили Бога під час клінічної смерті, але ніким ще не доведено, що після смерті взагалі щось є.

У більшості релігій Бог - істота особистісне, але в деяких навчаннях імпресіонізму Бог - безособовий, він не має ні образу, ні форми. У всіх християнських основних течіях Бог володіє трьома іпостасями - Бог Отець, Бог Син, Святий Дух, а також має єдину Божественну сутність. Існують такі релігії, які взагалі не використовують поняття Бога.

Імена Бога

Ніхто точно не знає, як звуть Бога, але в різних мовах світу сутність його виражається різними іменами:

  • Послідовники ісламу, наприклад, вірять в Аллаха і відповідно до традиції шанують його 99 імен, звані «Прекрасними Іменами» його.
  • У сикхизме Бога називають Нама, що означає «ім'я».
  • У Буддизмі це Будда.
  • Ведична духовна культура - одна з найдавніших релігій називає Бога «Бхага» і «Вішну».
  • За санскриту ім'я Бога звучить як «Крішна», що означає «Всепрівлекающій».
  • Для позначення єдиного особистісного Бога в індуїзмі найчастіше використовується санскритське слово Ишвара.
  • В язичництві найголовнішими слов'янськими богами були Перун і Даждьбог.

Саме з часів язичництва пішло таке різноманітне походження імен Всевишнього. Прочитавши нашу статтю, ви дізналися про те, як називають Бога в різних релігіях і як він виглядає, це допоможе розширити власні знання про Бога і різних релігіях, але яку віру вибрати, кому поклонятися і в що вірити вирішувати тільки вам. Бог у кожного в душі і не важливо, як він виглядає, оскільки кожен представлет його по-своєму, звертаючись за допомогою до вищих сил. Важливо жити в гармонії зі Світом і собою, і не сильно прив'язуватися до вірувань інших.


» » Як виглядає бог?