Як стати провайдером?

Фото - Як стати провайдером?

В даний час послуги доступу в інтернет поширені дуже широко. У великих містах одночасно конкурують один з одним кілька десятків відомих провайдерів, і здається, що дана ніша для бізнесу повністю зайнята. У той же час жителі приватних секторів тих же міст, а також жителі невеликих селищ часто стикаються з труднощами при виборі провайдера. І напевно ще знайдуться підприємці, готові організувати свій бізнеc в області просування сучасних технологій обміну інформацією.

Як стати провайдером інтернет-послуг? Підготовку до відкриття даного виду бізнесу можна розділити на дві частини: організаційно-правову і технічну.
Технічні аспекти

Замислюючись про відкриття власного вузла зв'язку доступу в інтернет необхідно врахувати, що це бізнес хоча і прибутковий, але вимагає великих вкладень на першому етапі. Комплекс обладнання (веб-сервера, маршрутизатор, джерела безперебійного живлення, кабелі, шафи), а також ліцензійне програмне забезпечення коштують у межах 2-3 мільйонів рублів. Для безпомилкового вибору необхідної техніки бажано звернутися до послуг консультантів, що мають практичний досвід.

Організаційні аспекти

До початку роботи бізнесменові потрібно буде, по-перше, зареєструвати юридичну особу (ТОВ або ЗАТ), від імені якого буде вестися бізнес. Процедура займає 5 робочих днів, необхідні витрати - приблизно 16 тисяч рублів. Після реєстрації виготовляємо друк своєї фірми і відкриваємо розрахунковий рахунок у банку.

На другому етапі необхідно отримати відповідні ліцензії на право займатися наданням послуг (ліцензії на передачу даних, за винятком передачі даних для цілей голосової інформації, і на телематические послуги). Терміни - 45 днів, витрати - близько 30 тисяч рублів.

Завершальний етап - отримання дозволу на експлуатацію вузла зв'язку від Роскомнадзора. Для цього розробляємо проект вузла зв'язку, замовляємо й оплачуємо його експертизу, отримуємо дозвіл. Терміни - від півроку, витрати - близько 70 тисяч рублів.

Якщо ви при виході в інтернет поки користуєтеся послугами стороннього провайдера, але не пам'ятаєте якого, визначити його ви зможете, прочитавши статтю Як дізнатися свого провайдера.


» » Як стати провайдером?