Куди вкласти 100 тисяч рублів?

Фото - Куди вкласти 100 тисяч рублів?

І так ми маємо 100 тисяч рублів і хочемо, щоб вони нам приносили дохід, і не просто дохід, а дохід постійний. Давайте розберемо кілька способів, куди вкласти 100 тисяч рублів: бізнес, інтернет, інвестиції.
Бізнес

Мабуть, найпоширеніший спосіб вкладення грошей. Наприклад, на 100 тисяч Ви можете відкрити невелике кафе. Про хороше кафе з якісним ремонтом і в хорошому місці, звичайно і не мрійте. Все-таки 100 тисяч рублів це дуже мало для відкриття своєї справи. Цих грошей може вистачити на те, щоб почати закуповувати обладнання або орендувати приміщення. Звичайно ж, такий бюджет не підійде для бізнесу, пов'язаного з авто, магазинами, ресторанами. Не забувайте, на багато видів діяльності потрібна ліцензія, а це теж коштує грошей.

Інтернет

З тенденціями розвитку інтернету в Росії, вкладати в Мережу на даний момент вигідно. З кожним роком все більше і більше росіян підключаються до всесвітньої павутини. Причому багато не тільки розважаються, а й працюють в інтернеті, купують там товари, замовляють послуги. У заробітку в інтернеті є два варіанти. Якщо ви не дуже розумієте в інтернет-бізнесі, то Вам потрібно вибрати ту нішу, яка найбільш знайома. Набрати команду, оплатити послуги, і контролювати їх дії. 100 тисяч рублів Вам вистачить на створення сайту і оплату праці того, хто буде ним займатися. Частина грошей можна використовувати на курси з ведення бізнесу в інтернеті. Створити свій сайт легко, а розкрутити складно. Якщо сайт вже є, то ваші 100 тисяч якраз і можна пустити чи не його розкрутку.

І так ви створюєте сайт, наділяєте цікавим змістом, далі Ви оплачуєте розкрутку по етапах. Краще, щоб цим займалися знаючі люди. З часом сайт почне приносити прибув, а з вкладенням в 100 000 рублів, його рентабельність підвищиться.

Інвестиції


Інвестувати гроші зараз стало зручно і вигідно. Багато сколотили цілі капітали тільки на інвестуванні проектів. Що це таке і куди вкласти 100 тисяч рублів? Грубо кажучи, це ринок ідей і пропозицій, де люди пропонують Вам вкласти гроші в свої проекти. Наприклад, програміст придумав гру, знає її ідею і знає, як її створити, але не має ресурсів на необхідне ПЗ і на розкрутку ігри, або на щось ще. Він Вам пояснює, що це хороша гра і її будуть купувати, Ви тільки заплатите за неї. Якщо Ви думаєте, що гра дійсно варто того, тоді Ви інвестуєте гроші в проект. Програміст створює гру за ваші гроші, а Ви можете пробувати її продати на ринку.

Пропозицій інвестування багато, наприклад вкладення в дослідження, або наукові розробки. Навіть маючи 100000 рублів можна інвестувати в різного рівня складності проекти. Але ризики в даному виді заробітку дуже великі, щось може не вийде, будуть потрібні додаткові вкладення, до того ж вся відповідальність лягає на Ваші плечі.

Якщо в вас немає «комерційної жилки», вкладайте гроші в покупку нерухомості, в ремонт квартири або придбання нової машини. У вас є діти? Прекрасно, витратьте фінанси на їх освіту. Недарма кажуть, що це найкраще вкладення грошей.


» » Куди вкласти 100 тисяч рублів?