Куди вкласти 500000?

Фото - Куди вкласти 500000?

Чимало людей вважають, були б гроші, а куди вкласти я б знайшов. І ось настав довгоочікуваний момент, коли на вас раптово звалилося спадщину або зовсім незвичайний подарунок. Ви отримали 500 тисяч рублів.

Велика радість і хвилювання на даний момент відвідують вашу голову. От ви при грошах, але куди вкласти 500000? Маса думок і маса порад від ваших друзів і близьких щодо застосування грошей, але завжди хочеться вкласти з вигодою, щоб примножити своє надбання.
Купуємо нерухомість

Куди вкласти 500000 рублів? Якщо ви житель не великого провінційного містечка, то вам цілком вистачить такої суми на нерухомість, наприклад кімнату. Ви можете її здавати, якщо для проживання вона вам не потрібна, але, також не забувайте, що нерухомість постійно зростає в ціні і ні коли не знеціниться!

Набуваємо дачу

На 500000 ви можете купити собі дачну ділянку, сад. Як правило, дачні ділянки навіть на не дуже затребуваних місцях, дорожчають, тобто через деякий час ви можете перепродати і отримати хай і не велику, але прибуток.

Кладемо в банк

Найпростіший варіант і мабуть не самий дохідний, покласти гроші в банк. Так як для вкладників процентна ставка за вкладами не дуже велика, ви зможете примножити своє багатство, максимум на 10-15 тисяч на рік.

Відкриваємо бізнес

Якщо ви активна людина з великими планами і надіями на майбутнє, ви можете спробувати відкрити бізнес на 500 тисяч рублів. Звичайно ж, сума не дозволяє відкрити величезний магазин або ТЦ, але на орендовану площу, купівлю обладнання, товару вам повинно вистачити. Ви можете відкрити інтернет-магазин, який практично не вимагає витрат. Останнім часом користуються популярність мікрофінансування населення, що буде вам цілком під силу з таким стартовим капіталом. Ви можете зайнятися продажем авто, відкрити салон краси.

Стаємо акціонерами


Якщо ви все життя мріяли бути акціонером, ви можете вкласти свої кошти в акції підприємства, яке на ваш погляд подає великі надії і дає вам переваги. Як правило, акції стабільних підприємств зростають у ціні.

Скуповуємо дорогоцінні метали

Чимало людей вкладають гроші в золото, срібло, платину. Купуючи дорогоцінні метали, враховуйте, що вкладення не є стабільним, драг.металли можуть дорожчати, можуть дешевшати, що не дуже добре впливає на вашу вигоду.

Купуємо валюту

Так само ви можете вкласти 500000 у валюту інших країн, не забувайте вивчити ринок валюти, коли очікується подорожчання, коли здешевлення. Прибуток може бути швидка і максимальна, але ніхто вам не дасть гарантії, що ви можете і програти, втратити в грошах і потім довгий час чекати хоча б повернення витрачених коштів.

Вкладаючи куди-небудь суму грошей, вивчіть всі досконально, виберете, то що вам ближче всього. Всі знають, що гроші люблять рахунок і що б поповнювати свій капітал, потрібно заздалегідь все передбачити, бути впевненим навіть у дрібницях.

Вдалих вкладень!


» » Куди вкласти 500000?