Як дістатися до Курська?

Фото - Як дістатися до Курська?

Курськ знаходиться в 530 км від Москви і є адміністративним центром Курської області. Місто було засноване в 9 столітті, зазнавав руйнування, а під час Великої Вітчизняної Війни був місцем страшних боїв, за що отримав статус Місто військової слави.

Курськ є одним з культурних центрів Росії і також великим транспортним вузлом центральної Росії. Дістатися до міста можна на автотранспорті, літаку і поїзді.
Залізничний вокзал Курська

До Курська можна дістатися на поїзді. Залізничне сполучення з іншими містами добре розвинене, до того ж через Курськ проходять дві великі залізничні лінії - Москва-Харків, Воронеж-Київ.

З Москви найзручніше добиратися на поїзді номер 105, який відправляється з Курського залізничного вокзалу. Також до Курська ходить велика кількість поїздів, розклад яких ви можете уточнити тут, а також на сайті РЖД. Квиток на поїзд обійдеться вам недорого - ціни починаються від 526 рублів (сидяче місце). Час у дорозі становитиме від 6 до 8 годин.

Аеропорт Курська

Аеропорт Курська знаходиться в 7 км від міста, обслуговує як міжнародні рейси, так і рейси усередині країни. Звичайно, літак - це самий найбільш швидкий вид транспорту з усіх нині існуючих. Тому якщо вам потрібно потрапити в місто якнайскоріше або якщо ви просто не любите тривалих подорожей, то скористайтеся послугами аеропорту. Дізнатися розклад авіарейсів і вартість квитків можна тут.

Автовокзал Курська

Дістатися до Курська можна на автобусі. Автовокзал міста знаходиться за адресою - 50 років Жовтня вул., 120. З Москви можна сісти на автобус з Автостанції Новоясеневскій, Автостанції Теплий Стан і Щелковського автовокзалу і Павелецького вокзалу. Автобуси курсують по федеральній автомагістралі М2, яка носить назву Крим, і по трасі А144, яка веде до Воронежа і Саратова. Траса Р119 приведе вас до Курська з України.

Якщо вам потрібно дістатися до Курська з Москви, то інформація в статті Як дістатися з Шереметьєво на Курський вокзал може бути вам цікава.

Також ви можете відвідати розділ нашого сайту Як дістатися від і до, який буде вам корисний, якщо ви часто подорожуєте.


» » Як дістатися до Курська?