Як доїхати до Саранська?

Фото - Як доїхати до Саранська?

Саранськ - це місто, яке знаходиться в Росії недалеко від Москви, є столицею республіки Мордовії, стоїть на річці Инсар. Датою заснування вважається 1641.

Відстань до Москви становить близько 500 км, що робить Саранськ досить доступним для відвідування на різному виді транспорту.

На літаку

До Саранська можна дістатися на літаку з великих міст Росії - Саратова, Самари, Санкт-Петербурга, Казані і Москви. У літній час аеропорт обслуговує авіарейси в Сочі і Анапу. Купити квитки можна в касах аеропорту або ж на сайті авіакомпаній. Дізнатися докладний розклад авіарейсів можна на офіційному сайті аеропорту Мордовії.

На поїзді

З Москви ходить поїзд Мордовія, який відправляється з Казанського вокзалу щодня. Час в дорозі займає приблизно 12 годин.

Також можна сісти на поїзд номер 80 зі станції Первомайськ-Горьковський.

Ж / д вокзал в Саранську знаходиться за адресою - вул. Вокзальна, будинок 7, звідки можна доїхати на громадському транспорті або таксі в будь-яку точку міста.

На автобусі

Дістатися до Саранська з Москви можна на автобусі з автовокзалу в Щелково, відправлення щоденне. Вокзал знаходиться за адресою вул. Уральська, будинок 2. Доїхати до вокзалу можна на метро до станції Щелковськая.

А автовокзал в Саранську знаходиться за адресою вул. Полежаєва, будинок 184, працює з 5.45 ранку до 21.45 вечора.

На автомобілі

Щоб дістатися до Саранська на особистому авто, потрібно рухатися по Носовихинскому шосе, яке переходить в Нижегородську трасу.

Також можна їхати по Єгор'євському шосе, але варто зауважити, що воно більш вузьке і є ймовірність виникнення пробок.

Також ви можете відвідати розділ нашого сайту Як дістатися від і до, інформація якого допоможе вам знайти відповідний варіант, щоб з легкістю дістатися з одного населеного пункту в інший.


» » Як доїхати до Саранська?