Як доїхати до Курська?

Фото - Як доїхати до Курська?

Курськ знаходиться в 530 км від Москви і є адміністративним центром Курської області. Місто вважається одним з давньоруських міст, був побудований в 1095 році на березі річки Тускарь в тому місці, де в неї впадає річка Кур. Якщо ви вирішили відвідати Курськ, то в цій статті ми розповімо, на чому до нього можна добратися.

На поїзді

До Курська можна дістатися на поїзді. Через місто проходять дві залізничні лінії - це Москва-Харків і Воронеж-Київ. До Курська ходять потяги з Москви, Санкт-Петербурга, Ростова-на-дону, Дніпропетровська, Воронежа, Калінінграда та інших міст Росії. Точний розклад рейсів можна подивитися, перейшовши за посиланням. Також можна зайти на сайт ж / д вокзалу.

На літаку

Курський аеропорт обслуговує рейси усередині країни і міжнародні. Курськ-Східний знаходиться недалеко від міста, всього в 7 км на схід.

Найбільш популярні рейси в Москву, Санкт-Петербург, Казань, Сімферополь, Сочі, Мінськ. Також до Курська можна прилетіти на літаку з Єгипту та Туреччини. Дізнатися розклад авіарейсів можна на сайті аеропорту Курська.

З Москви на автобусі

Відстань між містами невелика, тому можна дістатися до Курського автовокзалу, який знаходиться в Північно-Західному мікрорайоні, на автобусі.

Щодня з Курського автовокзалу в Москві відходить автобус. З автостанції Теплий Стан можна виїхати в понеділок, середу, п'ятницю та неділю. З автостанції Новоясеневскій ходить автобус до Курська кожен день. Також до Курська можна дістатися з будь-яких інших міст Росії, розклад яких можна дізнатися на сайті, перейшовши за посиланням.

На особистому автомобілі

До Курська можна доїхати на машині, рухаючись по федеральних магістралей - М2, А144, P199.

Також ви знайдете багато корисної інформації про те, як дістатися з одного пункту в інший в розділі нашого сайту Як дістатися від і до.


» » Як доїхати до Курська?