Як дістатися до Великого Устюга?

Фото - Як дістатися до Великого Устюга?

Великий Устюг є адміністративним центром велікоустюгскій району Вологодської області. Знаходиться він на березі річки Сухона в 450 км від Вологди. Великий Устюг знаменитий тим, що він є старовинним містом і має багату культурну спадщину, а також вважається офіційною резиденцією Діда Мороза. Тому багато жителів Росії прагнуть відвідати місто особливо в зимовий час, щоб перейнятися атмосферою новорічних свят.

Як доїхати на поїзді

До Великого Устюга можна дістатися на поїзді. Вокзал міста знаходиться за адресою - вул.Залізнична, буд.1. Зі станцій: Тихвін, Бабаево, Волхов, Санкт-Петербург і багатьох інших можна доїхати до Великого Устюга без пересадок.

Дізнатися докладний розклад поїздів ви зможете, перейшовши за посиланням.

На автобусі

До Великого Устюга також є можливість доїхати на автобусі. Автовокзал знаходиться за адресою - вулиця Транспортна, будинок 4, автобуси ходять до пункту призначення з Вологди, Котласа, Нікольська, Северодвінську і Ядріхі. Точний розклад можна уточнити, перейшовши за посиланням.

На літаку

Аеропорт Великий Устюг знаходиться в трьох кілометрах від міста. Аеропорт обслуговує тільки внутрішні рейси, реєстрація на які закінчується за 40 хвилин до вильоту.

Також ви можете відвідати розділ нашого сайту, інформація якого допоможе вам зорієнтуватися, як дістатися з одного населеного пункту до іншого Як дістатися від і до.


» » Як дістатися до Великого Устюга?