Як доїхати до Ставрополя?

Фото - Як доїхати до Ставрополя?

Ставрополь - це місто, яке знаходиться на півдні Росії в центральній частині Передкавказзя в 1410 км від Москви, заснований він в 1777 р Місто є культурним і промисловим центром Ставропольського краю. Ставрополь багатий красивою архітектурою, пам'ятниками і різними цікавими місцями, наприклад Татарським городищем, Державним краєзнавчим музеєм-заповідником ім. Прозрітелева і Праві, пам'ятниками Суворову, Єрмолова і т.д.

Місто розташовується на берегах річки Ташла. Дістатися до Ставрополя можна на поїзді, літаку, автобусі і автомобілі.
Як доїхати на поїзді

Залізничний вокзал Ставрополя знаходиться за адресою - вул. Вокзальна, 15. Дістатися до нього можна на поїзді з декількох міст Росії, таких як Москва, Санкт-Петербург, Архангельськ і т.д. До Москви ходить поїзд номер 077Ч. Дізнатися докладний розклад ви можете тут. Також радимо звернутися до офіційного сайту РЖД. Вартість квитка з Москви до Ставрополя складе близько 4300 рублів в купе, а за плацкарт ви заплатите трохи більше - 2300 рублів.

Як дістатися на літаку

Аеропорт Ставрополя знаходиться недалеко від міста і є міжнародним. Обслуговує рейси в Москву, Сімферополь, Салоніки і Стамбул. Якщо ви хочете уточнити розклад авіарейсів, перейдіть на сайт аеропорту. Ціна квитка на літак з Москви - від 4200 рублів.

На автобусі

Автовокзал Ставрополя знаходиться в центрі міста за адресою - вулиця Маршала Жукова, 27. До нього дуже зручно добиратися на міському транспорті. Автовокзал приймає як міжміські, так і обласні автобуси.

З Москви до Ставрополя квиток на автобус буде коштувати близько 2000 рублів. Розклад рейсів можна дізнатись за телефоном 8 (8652) 23-47-41, а також зайти на сайт автовокзалу, щоб дізнатися додаткову інформацію.

На особистому автомобілі

Якщо ви не хочете підлаштовуватися під громадський транспорт, можна відправитися до Ставрополя на особистому авто. До міста йде траса М4 ДОН. На шляху будуть зустрічатися великі міста, такі як Шахти, Батайськ і багато інших.

Також вам можуть бути цікаві статті нашого сайту, інформація в яких допоможе вам дістатися до інших міст:


» » Як доїхати до Ставрополя?