Як не посміхатися?

Фото - Як не посміхатися?

Наше життя повне моментів, які викликають у суспільства сміх і посмішку. Звичайно, це чудово, адже завдяки сміху ми підвищуємо собі настрій і заряджає позитивними емоціями. Але бувають випадки, коли подія, яка викликає сміх, має двоякий сенс, і ваша посмішка може створити негативне враження про вас. Як такого не допустити? Що не посміхнутися у невідповідний момент? Ось кілька порад, які допоможуть вам не потрапити в незручну ситуацію.
Стримати усмішки

  1. Постарайтеся згадати що-небудь сумне і сумне. Це навіє трохи зневіри, і усмішка зійде з вашого обличчя сама собою.
  2. Уявіть, що від вашої посмішки залежить чиєсь настрій. А раптом своєю посмішкою і сміхом в невідповідний момент ви дуже сильно скривдите когось. Погодьтеся, не дуже приємно відчувати себе винуватим.
  3. Для того, щоб змусити себе не посміхатися, можна обережно вщипнути себе. Від легкого відчуття болю ви перестанете посміхатися. Тільки будьте уважні і проконтролюйте, щоб цього ніхто не помітив.
  4. Щоб вашу посмішку не помітили, знайдіть сприятливий прийменник і відійдіть від джерела сміху.
  5. Спробуйте покласти в рот що-небудь кисле, наприклад, цукерку з сильним лимонним смаком, яка змусить вас забути про смішне.
  6. Ще одним способом уникнути посмішки на вашому обличчі може стати легке прікусиваніе мови або губ. Ваші думки про смішне негайно зміняться больовими відчуттями. Тільки не перестарайтеся з прикушення, щоб потім не довелося лікувати порожнину рота.

Вчіться стримувати свої емоції

Крім перерахованих вище простих порад ви можете сформувати психологічний захист проти реакції на смішні ситуації. Контролювати свою посмішку можливо, тренуючись перед дзеркалом, займаючись аутотренінгом, розвиваючи міміку обличчя. Постійні тренування допоможуть вам стримати емоції в потрібний момент.

Дізнавшись про можливе контролі за своєю посмішкою, не варто забувати про те, що дуже часто ваша посмішка може допомогти людині, надати йому впевненості в собі і подарувати гарний настрій. Тому частіше посміхайтеся і радійте життю!


» » Як не посміхатися?