Як зшити фату?

Фото - Як зшити фату?
Дивіться відео

Як зшити фату?


Вибрати фату, відповідно до сукнею, досить непросто. Можна виготовити її своїми руками. Це дозволить істотно заощадити кошти і реалізувати свої дизайнерські ідеї. У вивченні того, як робиться весільна фата своїми руками, відео найкращий помічник. Але пропонована вашій увазі стаття, буде до нього відмінним доповненням. Ми детально розглянемо всі тонкощі шиття.

Весільна фата своїми руками

  • Розглядаючи те, як зробити фату своїми руками, необхідно почати з підготовки всього необхідного. Це: тюль, фатин, органза, нитки, голки для ручних робіт, і для швейної машини, ножиці, швейна машина, різні шпильки для кріплень, а також всіляка фурніта для прикраси фати (стрічки, стрази, бісер, намистини, мережива).
  • Зшити фату своїми руками зовсім нескладно. Трохи терпіння і акуратності, і все вийде. Необхідно відразу визначитися, як зшити фату, її зовнішній вигляд. Існує кілька варіантів довжини: до плечей, до ліктів і до кінчиків пальців. А також красиво виглядає фата зі шлейфом (близько 2-х метрів.)
  • Важливо вирішити, якою вона має бути по щільності. Є моделі полегшені - в один шар, дуже непомітні і огортає обличчя нареченої легким серпанком. Можна зшити пишну, в декілька шарів і ярусів, якщо хочеться щоб фата закривала спину і плечі.
  • Заздалегідь потрібно вирішити, чим буде оброблятися край фати. Варіантів може бути декілька і кожен по своєму гарний: це і різні мережива, атласна бейка, стрази або перли, закріплені на спеціальній стрічці. В цілому, дизайн фати і сукні повинен збігатися з оздоблення.
  • Потім необхідно на папері зробити ескіз і починати розкрій тканини. В якості викрійки можна застосувати овал, а також квадрат або прямокутник, кути яких, при розкрої, максимально скругляются.
  • Ширина фати визначається бажаної густотою збірки. Висота вимірюється від голови до рівня плечей, ліктів, кінчиків пальців. Отриманий результат множиться на 2.
  • Працювати зручніше за все на підлозі або столі, якщо дозволяють розміри викрійки. Для початку необхідно скруглить кути прямокутника або квадрата. Для цього тканину складається вчетверо, поєднавши кути і зафіксувавши їх. Відрізати округлений кут необхідно одночасно на всіх чотирьох шарах. Тільки в цьому випадку вийде прямокутник з ідеально округленими кутами.
  • Після цього, фаті надається форма: тканина складається поперек або вище лінії середини. Кінцеву довжину можна визначити, примірявши і приклавши до голови. Зайву довжину потрібно відрізати, знову скругл кути.
  • Після примірки починається збірка фати. Якщо модель фати замислювалася дуже прісборенное і пишною, то збірка проводиться по всій ширині тканини. Якщо фата не дуже широка, досить присборить центральну частину тканини. Прісборенное фата закріплюється на шпильці, гребені або обідку. Після чого відбувається примірка і починається оформлення нижнього зрізу, а також прикраса готового виробу.

Тепер ви знаєте все про те, як зшити фату, відео-інформація на цю тему буде вам також надзвичайно корисна. Якість виконаної роботи буде залежати від акуратності виконання, ретельності і старанності. А також від обраних вами матеріалів та фурнітури. Бажаємо вам успіху і веселого весілля!


» » Як зшити фату?