До чого сниться фата?

Фото - До чого сниться фата?

Заповітною мрією кожної дівчинки з дитинства є заміжжя. Всі ми посміхаємося, почувши, дивлячись на красивих наречених в ошатних сукнях. А до чого сниться фата?

Як це часто буває з нами: приємне, на перший погляд, бачення не віщує нічого доброго насправді. Так і в нашому випадку - сон про фату є тривожним знаком з любовного фронту. Дівчині такий сон передвіщає невдалу закоханість в людини, яка або не буде її гідний, або взагалі не буде ніякої можливості бути з ним разом.

Для нареченої, якій сниться, що вона вибирає-вибирає, та ніяк не вибере собі фату, є сигналом того, що її сумніви щодо шлюбу зовсім не безпідставні. Якщо ваша фата уві сні порвалась - шлюб буде щасливим, але, на жаль, недовгим.

До чого сниться весільна фата іншим? Всім, хто жодного відношення до весіль не має і в найближчому майбутньому під вінець не збирається, сон про фату принесе удачу. Швидше за все, задумане вами бажання здійсниться, причому досить-таки скоро.

Якщо ви вже перебуваєте в шлюбі, фата у вашому сні принесе удачу: взаємини до сім'ї покращаться і настане милостиве затишшя і умиротворення.

Тим, хто ще не знайшов свою другу половинку, такий сон обіцяє швидке створення сім'ї. Не вішайте ніс, скоро і на вашій вулиці буде свято! Можливо, ваш майбутній чоловік вже десь зовсім поблизу.

Якщо ж фата приснилася чоловікові, то йому варто приділити собі побільше уваги: свою зовнішність і особливо психічному здоров'ю. Швидше за все, останнім часом у вас в житті був не самий продуктивний період, і ви трохи впали духом. Не варто цього робити, а то самі не помітите, як впаде в депресію. Все обов'язково налагодиться.

Приємних сновидінь!


» » До чого сниться фата?