Як зшити плаття для дівчинки?

Фото - Як зшити плаття для дівчинки?

Для своєї улюбленої принцеси можна зшити найпрекрасніше сукню своїми руками! А якщо врахувати, що у малятка відсутні видатні жіночі форми, то зробити викрійку для сукні зовсім не представляє труднощі. Прочитавши цю статтю, ви дізнаєтеся, як зшити плаття для дівчинки, зробити його неповторним, найкрасивішим, оригінальним.
Робимо викрійку

Візьміть шматок шпалер, що залишилися від ремонту, і покладіть його на рівну поверхню. Правий край буде відповідати згину передньої і задньої частини ліфа сукні. Відступите від верхньої точки 2 см вниз і 5 см вліво. З'єднайте ці точки плавною лінією, вийшов задній виріз горловини. Тепер відзначте 5 см вниз і з'єднайте цю точку з тією ж самою бічній точкою. Це виріз передній частині сукні. Тепер від верхньої точки горловини відміряйте 8-9 см вліво, але на 2 см нижче. Це вийшла лінія плеча. Тепер виміряйте об'єм пройми для рукава на вашій юної моделі: від верхньої точки плеча прокладете сантиметрову стрічку по колу по лінії рукава. Розділіть мірку на 2, запишіть результат. Тепер заміряйте обхват грудей. Так само розділіть мірку на 4 і додайте 1,5 см. Мірку грудей перенесіть на папір по горизонталі, на висоті приблизно 17-20 см від верхньої точки викрійки. А мірку рукава перенесіть по горизонталі між крайньою точкою плеча і горизонтальною лінією грудей. Вийде лінія вирізу рукава. Тепер заміряємо на малятку ще одну величину - від найбільшого шийного хребця до лінії талії. Потім перенесемо мірку на папір по краю праворуч. З'єднаємо потім прямою лінією точку краю рукава з лінією талії. У вас вийшло дві викрійки ліфа (верхньої частини сукні) з різницею лише в глибині горловини. Щоб пошити сукню дівчинці своїми руками, вам ще знадобиться форма спідниці, але краще розкроїти її відразу на тканині.

Розкрій

Тепер вам треба взяти обрану тканину і розкласти її на столі. Виріжте спочатку задню частину ліфа із згином, потім відріжте від викрійки частина горловини і виріжте з тканини передню частину ліфа. Додайте з кожного боку по 1,5 - 2 см на припуски на шви. Для спідниці відріжте прямокутник тканини з висотою рівною довжині спідниці, шириною - обхват талії помножений на три. Це буде пишна спідниця на збірках. Якщо хочете зробити спідницю «сонце кльош», то розділіть обхват талії на три, потім вийшла мірку відкладіть від верхнього правого кута тканини, складеної вдвічі. Від крайніх точок проведіть частину кола. Від самої дуги прокладайте мірку рівну довжині майбутньої спідниці. Вийшло велике полотно кругле з вирізом.

Шиття


Тепер можна збирати верхню частину плаття. Зшийте плечовий зріз, бокові шви. Обробіть вирізи рукавів. Щоб пошити пишну сукню для дівчинки, треба до одержали лифу пришити спідницю по першій викрійці. Треба зробити бічний шов, потім зробити збірки на спідниці і пришити її до верху сукні. Під цю спідницю можна зшити нижню пишну основу. Візьміть старий тюль тонкої виробітку, скроїти таким же чином під'юбник, зробіть його на 5 см коротше, ніж верхня спідниця. А якщо тканина дуже красива, то можна скроїти на 2-3 см нижче основи, і з-під неї дуже кокетливо буде виглядати нижня спідниця. А щоб зшити ошатне плаття для дівчинки, то до отриманої основі треба пришити рукава з легкої шифоновою тканини. До низу спідниці пришийте з цього ж шифону оборки. Передню частину ліфа можна прикрасити бантами з парчі або будь-який інший ефектною тканини.

Особливі сукні

Якщо ви хочете зшити своїми руками сарафан, то форма буде ще простіше. Заміряйте довжину виробу від верхньої точки плеча до низу і обхват грудей. Другу мірку ділите на 4, додаєте 2 см і відміряєте по верхньому краю паперу. Потім вниз відкладаєте першу мірку, довжини виробу, розширюєте донизу ваш вийшов прямокутник настільки, наскільки пишним буде ваш сарафан. Потім зшиваєте боки, підшиваються верх і низ вироби, верхній край збираєте на гумку. А вже як різноманітно можна прикрасити таке літнє плаття! Після того, як ви це оціните, для вас більше ніколи не встане питання покапать або зшити самої сукню для дівчинки, для своєї маленької прекрасної принцеси!


» » Як зшити плаття для дівчинки?