Як зшити простирадло?

Фото - Як зшити простирадло?

Простирадла на гумці користуються великою популярністю. Це пов'язано з появою великої кількості ліжок європейських розмірів, для яких переважно використовуються пружинні матраци. Для таких ліжок звичайна простирадло занадто вузька, вона постійно зсувається під час сну. Також не завжди можливо купити готовий комплект з простирадлом на резинці потрібного розміру кольору і якості. У цьому випадку не залишається іншого виходу, окрім як зшити простирадло самостійно.

Зшити простирадло в домашніх умовах досить складно, уявна простота оманлива. Ширина тканини 220 см, а для матраца, що має довжину 200 см, необхідна мінімальна довжина складе 260 см. Дуже складно повторити закруглені кути матраца, але ж квадратними вони бувають рідко. Якщо у вас немає досвіду пошиття таких виробів, то великий ризик зіпсувати тканину, або зшити простирадло, кути якої будуть зміщені. Перед тим, як зшити простирадло, потрібно зробити якісну викрійку і добре її перевірити. Також не буде зайвим зробити невелику викрійку кутів з газети, щоб переконатися в правильності їх покрою. Переваги такої простирадла великі. Постіль, поритая їй, виглядає акуратно і свіжо. Мінус полягає в її більшої вартості та більшому обсязі робіт по крою та пошиття виробу.
Крій та шиття


Розглянемо поетапно, як зшити простирадло на гумці.

  • Після того, як ви ще раз переконалися у правильності викрійки, перенесіть її на тканину, відріжте зайві кутові ділянки. Бракуючий ділянку тканини зазвичай пришивають до верхньої частини. Враховуйте припуски на шви і подгибку. Скопіюйте заокруглення кутів і перенесіть на викрійку. У правильно зробленої викрійки і матраца довжини діагоналей збігаються. Залиште припуски для швів, коли будете вирізати закруглення кута. Через ці заокруглень сполучні шви вийдуть більш довгими.
  • Якщо ви плануєте шити простирадло з бязі, що має стандартну ширину 220 см, то вам знадобиться близько трьох метрів такої тканини.
  • Шви рекомендується обробити оверлоком та додаткової рядком. Білизняний шов в цьому випадку буде занадто грубим і виділяється. Підбирайте міцні, але не товсті нитки. Головне, щоб їх не руйнувала волога. Встановіть на швейній машині середній розмір кроку строчки. Дрібна строчка зробить шов міцним.
  • Тепер нам належить важливий етап у такому непростому справі, як зшити простирадло на гумці - потрібно вшити саму гумку. Спочатку потрібно порахувати, скільки буде потрібно гумки. На це впливає якість гумки. Якщо гумка слабка, то пізніше стане ще слабший. Краще не настрачівают її на край подгибки, а вшити в саму подгибку. У цьому випадку ви можете при необхідності регулювати її, це особливо актуально після багатьох прань. Можна пришити гумку зигзагом. Тоді пришивати потрібно пружну гумку і робити це особливої лапкою. Можна також пришити широку гумку, при цьому вам не потрібно буде багато тканини на подгибку. Така гумка довговічніше. Пришиту зигзагом тонку гумку буде складно замінити при необхідності.
  • Кламмери використовують для того, щоб простирадло було добре стягнута. Їх використання практично і ефективно. Вони забезпечують додаткову фіксацію простирадла.

Тепер ви знаєте, як шити простирадло на гумці своїми руками. Це дозволить вам зробити постільна білизна зручним і комфортним у використанні. Бажаємо вам удачі!


» » Як зшити простирадло?