Як дістатися до Красноярська?

Фото - Як дістатися до Красноярська?

Красноярськ - це велике місто, який знаходиться в центрі Сибіру, на берегах річки Єнісей. Є культурним, промисловим, освітнім та економічним центром, заснований в 1628 році. Красноярськ - місто-мільйонер у східній частині Росії, а також один із старовинних міст Сибіру. Дістатися до нього можна на літаку, поїзді, автобусі і машині.
Аеропорти Красноярська

Дістатися до Красноярська можна на літаку. Найближчий аеропорт, який носить назву Ємельяново, знаходиться в 27 км від міста і в 5 км від траси М53. Ємельяново обслуговує як міжнародні рейси, так і рейси усередині країни. Дістатися до аеропорту можна на міському автобусі номер 635 або 501A, це займе приблизно 60 хвилин. На офіційному сайті аеропорту Емельяново, ви зможете дізнатися розклад авіарейсів.

Також в 1,5 км від Красноярська знаходиться аеропорт Черемшанка, який обслуговує рейси Красноярського краю і сусідніх областей. Дістатися до нього можна на автобусі номер 501, 135, 135К. Найпопулярніші авіарейси в Абакан, Барнаул, Кизил, Новокузнецьк та інші великі міста Сибіру.

На поїзді

До Красноярська можна дістатися на поїзді. Ж / д вокзал міста знаходиться за адресою - вул. 30 липня, д. 1. Найпопулярніші напрямки: Красноярськ-Москва, Красноярськ-Абакан, Красноярськ-Улан-Уде, Красноярськ-Новосибірськ і багато інших. Щоб дізнатися докладний розклад поїздів, зайдіть на сайт ж / д вокзалу Красноярська.

На автобусі

До Красноярська не складе труднощів дістатися на автобусі з багатьох міст Росії, наприклад, з Новосибірська, Барнаула, Братська, Тайшет, Нижнеудинска та інших місто.

Вокзал обслуговує величезна кількість приміських і міжміських рейсів, знаходиться за адресою - вул. Аеровокзального, д. 22. Дізнатися розклад можна на сайті автовокзалу Красноярська.

На машині

Дістатися до Красноярська можна на особистому автомобілі, якщо рухатися по трасі AH6, яка пов'язує Східну Європу з Кореєю.

Якщо ви вирішили подолати понад 4000 км від Москви до Красноярська, то потрібно рухатися по трасі М5 в бік Челябінська, а потім по дорозі Р255, яка йде через Новосибірськ прямо до Красноярська.

Якщо ви прибули в Красноярськ і не знаєте, чим себе розважити, можете звернутися до статті Куди сходити в Красноярську, якщо ж вас цікавлять освітні установи, у статті Куди піти вчиться в Красноярську ви дізнаєтесь багато цікавої інформації.


» » Як дістатися до Красноярська?