Як доїхати до Великого Новгорода?

Фото - Як доїхати до Великого Новгорода?

Великий Новгород розташовується на північному заході Росії. Є одним з найстаріших міст, а також містом військової слави.

Великий Новгород багатий різними видами пам'яток. Це і старовинна архітектура, і мальовничі парки, і музеї. Одним словом, в місті нудно не стане, а дістатися до нього можна на самому різному транспорті, про який ми і поговоримо в цій статті.
На літаку

Найближчий цивільний аеропорт Великого Новгорода - це аеропорт Пулково, який знаходиться в 175 км від Санкт-Петербурга. Термінал Пулково-1 обслуговує рейси усередині країни, а Пулково-2 - міжнародні авіарейси.

Можна доїхати до Санкт-Петербурга на автобусі номер 39 або К-39 і вийти на станції метро Московська. А з автовокзалу сісти на рейсовий автобус до Великого Новгорода. Також можна доїхати до пункту призначення на електричці, яка вирушає з Московського автовокзалу.

На поїзді

Щоб дістатися до Великого Новгорода, можна скористатися послугами залізниці. До Великого Новгорода ходять потяги з різних міст Росії, які прибувають на ж / д вокзал за адресою - вул.Жовтнева, буд.5

З Москви можна дістатися на поїзді номер 042Ч. Час у дорозі становитиме 8 годин.

Також жд вокзал Великого Новгорода обслуговує потяги, що йдуть до Мурманська, Твері, Пскова, Петрозаводська і інших міст країни. Дізнатися точний розклад поїздів можна на сайті ж / д вокзалу.

На автобусі

До Великого Новгорода можна доїхати на автобусі з населених пунктів області та великих міст Росії. Автовокзал міста знаходиться за адресою - вул. Жовтнева, буд. 1.

Дізнатися докладний розклад автобусів можна на офіційному сайті вокзалу міста. На автобусі можна доїхати до Новгорода як з обласних населених пунктів, так і з великих міст Росії.

Якщо вам потрібно зателефонувати у Великий Новгород, але ви не знаєте, як, то інформація в статті Як подзвонити в Новгород може вам допомогти.


» » Як доїхати до Великого Новгорода?