Як дістатися з Шереметьєво на курський вокзал?

Фото - Як дістатися з Шереметьєво на Курський вокзал?

Багато гостей Москви стикаються з проблемою "як добратися", Шереметьєво - Курський вокзал - популярний маршрут. Прямих маршрутів немає, так що доведеться робити пересадки:

  • Автобусом швидкісного маршруту №851 або маршрутним таксі доїхати до метро (станція Річковий вокзал). Через 6 зупинок на станції Білоруська слід перейти на кільцеву і проїхати по ній 4 зупинки до станції Курська. Автобуси з Шереметьєво-1 із заїздом в Шереметьєво-2 ходять з 7:05 до 21:05.
  • На маршрутному таксі «ст. Лобня - а-рт Шереметьєво »від виходів із залів вильоту Шереметьєво-1 і 2 (автобус білого кольору). Час роботи автобусів з 7:40 по 22:40. Час в дорозі 15-35 хвилин в залежності від завантаженості дороги. Автобус прибуває на ж / д ст. Лобня. Звідси електричкою до Савельевского вокзалу. Час в дорозі близько години. Далі на Свалявському вокзалі слід опуститися в метро (ст. Свалявської), проїхати одну зупинку і на станції Менделевская перейти на кільцеву і проїхати три зупинки до Курського вокзалу. Виходячи з метро, ви відразу потрапляєте в нижній поверх будівлі вокзалу.
  • З Савельевского вокзалу до Курського вокзалу можна дістатися електричкою. Але електрички ходять рідко і від приміських поїздів до самого вокзалу далеко йти.
  • З Шереметьєво на електричці Аероекспрес можна дістатися до Білоруського вокзалу. Така поїздка займе близько 40 хв. На вокзалі слід опуститися в метро (ст. Білоруська). Тут переходите на кільцеву лінію і їсте 5 зупинок до ст. Курська
  • З Шереметьєво на автобусі №817 доїхати до ст. метро Планерна. На ст. Таганська перейти на кільцеву і по ній проїхати одну зупинку до вокзалу. 

» » Як дістатися з Шереметьєво на курський вокзал?