Мтс: як підключити інтернет біт?

Фото - МТС: як підключити інтернет біт?

Мобільний оператор МТС для своїх користувачів придумав вельми цікавий і економічно вигідний тариф на надання послуги Інтернет "Біт". Якщо ви щодня користуєтеся у великих кількостях мобільним трафіком і не хочете переплачувати за нього гроші, то є сенс скористатися пропозицією даного оператора зв'язку, оскільки це дозволить збільшити обсяг споживаного трафіку до 75 Мб на добу при необмеженій швидкості. Цього цілком вистачить будь-якому користувачеві, щоб посидіти в соціальних мережах, почитати новини або книгу. Щоб підключити послугу біт мтс, можна скористатися одним з перерахованих нижче способів.
Підключаємо послугу МТС "Біт"

Якщо ви недавно стали користуватися послугами зв'язку від МТС, то спочатку рекомендуємо вивчити статтю Як підключити інтернет на МТС, за допомогою якої ви дізнаєтеся, як отримати на телефон всі необхідні налаштування і зможете активувати їх.

На поточний момент вартість послуги становить 200 рублів на місяць. Є три нескладних варіанти підключення:

  1. Необхідно за допомогою мобільного телефону набрати поєднання клавіш - * 252 # Виклик;
  2. Відправлення SMS на короткий номер з кодом послуги: 252;
  3. Якщо у вас виникають труднощі, то скористайтеся спеціальною послугою МТС: Інтернет-Помічник.

Крім того, якщо жоден з перерахованих варіантів не дав результату, то ви можете дізнатися в одного з співробітників у відділенні МТС, як підключити інтернет біт.

Трохи про Суперб

Слід також знати, що дана послуга діє лише на території Москви і московської області. Для інших населених пунктів підійде аналогічний Інтернет-тариф "Суперб", який коштує трохи дорожче (350 рублів на поточний момент), але при цьому має ряд переваг:

  • відсутність денних обмежень;
  • наявність хмарного сховища;
  • область дії.

Більш докладно про даний тариф можна дізнатися на офіційному сайті компанії. Читайте нашу статтю 3 методи для МТС, як відключити послугу біт, якщо ви вирішили відмовитися від цієї пропозиції або змінити тарифний план.


» » Мтс: як підключити інтернет біт?