Я люблю колишнього, що робити?

Фото - Я люблю колишнього, що робити?

Розрив відносин завжди є стресом, особливо для жіночої статі зважаючи на його особливої емоційності. А коли після розставання ще залишаються почуття, жінки неминуче приходять до питання "що робити, якщо я люблю колишнього?"


У даній статті ми спробуємо дати відповідь на це поширене питання.
Любов чи звичка?

Якщо ви розлучилися з коханим, але як і раніше відчуваєте до нього почуття, слід розібратися в собі, перш ніж зводити себе до категорії "найбільш нещасних жінок на землі". Тут важливо переосмислити причину розриву відносин. Наприклад, ви розлучилися з вашої вини, ви глибоко поранили чоловіка або зробили щось, дуже неприємне для нього. В даному випадку вас мучить не тільки любов, а й докори сумління. І напевно вам хочеться повернути коханого. У таких ситуаціях постарайтеся знову завоювати його довіру і змінитися самій, щоб не повторювати минулих помилок в майбутньому.

Але є й інший варіант. Ви втомилися ... Це означає, що вам набридло прощати, миритися, йти на компроміс, терпіти і все в цьому дусі. Тобто причина в ньому. Задайте собі питання: ви все ще любите цю людину, яка заподіяла вам стільки болю, або просто йдете на поводу у банальній прихильності? Повірте, від чесної відповіді залежить ваша доля. І якщо ви будете обманювати себе, що такий чоловік посланий вам Богом і ви більше нікого так не полюбите, можливо, ви його повернете ... але все повториться за аналогічним сценарієм. А, може, ще гірше. По темі рекомендуємо прочитати нашу статтю Що робити, якщо я його люблю, а він мене - ні.

Страх чи необхідність?

Наступне питання, з яким доведеться розібратися жінці, що любить колишнього, виглядає так: чи впевнені ви в тому, що чоловік вам необхідний, або ви просто боїтеся залишитися одна? На жаль, більшість жінок відрізняється зайвою прихильністю до своїх улюблених, що після розставання заважає їм жити повноцінним життям, а деяких позбавляє також здатності тверезо мислити.

Вони, простіше кажучи, втілюють у життя книжкову фразу "я не можу без тебе!" І дійсно не можуть! Але ж колишні на те й колишні, що їх слід залишити в минулому, подякувати за все хороше і дивитися в майбутнє ясним поглядом. У одних на це йдуть роки, а інші так і залишаються жити в "тій хорошого життя". Подумайте просто: якщо все там було так ідеально, чому ви розлучилися? Значить, вас обох щось не влаштовувало у відносинах, було не так, неправильно, не за вашим бажанням ...

Тепер же у вас з'явився шанс все виправити і зробити так, як хотілося б. Дуже ймовірно, що з іншою людиною у вас все це вийде. Просто "відкрийтесь" йому. Відпустіть свого колишнього, адже йому теж належить подібний шлях. Не бійтеся, що не зможете жити без нього, адже і з ним не змогли.

Звичайно, є варіант, що ви насправді втратите "свою людину" через якусь дрібницю. Допустити цього не можна, тому вам доведеться довести собі і йому, що вам необхідно бути разом, і виправити все те, що вам заважає в цьому питанні. Але перед цим проаналізуйте свої почуття не один раз: часто любов приймає різні обличчя, щоб перевірити, чи гідні ми її.

Чоловікам радимо прочитати нашу статтю Що робити, якщо вона розлюбила.


» » Я люблю колишнього, що робити?