Як бути з колишнім чоловіком?

Фото - Як бути з колишнім чоловіком?


Поняття «законний шлюб» і «непорушний сімейний союз» давно вже не синоніми. Якщо в минулі часи розлучення повсюдно засуджувався суспільством, вимагав вагомих підстав і вважався крайнім заходом незалежно від обставин, то сьогодні це буденне явище. Статистика розлучень у всьому світі постійно зростає, не допомагають ні соціальні програми, ні бесіди психологів, ні школи молодят. Словосполучення «колишній чоловік», «колишня дружина» все частіше зустрічаються в нашому житті. Однак, якщо звикнути до приставки «колишній» легко, то спокійно пережити розставання з близькою людиною і встановити позитивні відносини може далеко не кожен.

Питання про те, як бути з колишнім чоловіком, мучить практично всіх представниць прекрасної статі пережили розлучення. Відносини розлучених подружжя в кожному випадку унікальні. Тому не існує універсальної моделі поведінки. На характер відносин впливає: причина розлучення, ініціатор розриву, наявність дітей, наявність спільного майна, спільних інтересів, захоплень, справ, ваше матеріальне становище, ваша здатність прощати і безліч інших факторів.
Крайні заходи

Якщо ви зіткнулися з сімейної тиранією, то після розлучення виникає бажання назавжди викреслити людину зі свого життя. Але шлюб - НЕ швидкоплинне захоплення, і його не так просто стерти з пам'яті. У вас вже занадто багато спільного з колишнім чоловіком - діти, друзі, квартира, кішка і ви все одно будете бачитися. У крайніх випадках, не дивлячись на штамп про розлучення, чоловік може продовжувати вас ревнувати і переслідувати. А всі спроби з'ясувати, чому колишній чоловік не може залишити вас у спокої, закінчуються скандалами і навіть побоями, тоді вам просто необхідно змінити місце проживання. Але прагнути варто до збереження хороших відносин.

Якщо у вас є діти, пам'ятайте - може для вас розлучення і був способом вирватися з клітки, але для дитини догляд батька назавжди залишиться травмою. Постарайтеся, щоб в його свідомості образ тата був хорошим і світлим. Адже поганий чоловік - не означає поганий батько, і дуже важливо, щоб діти це зрозуміли і прийняли ваші нові відносини з колишнім чоловіком.

Давай спробуємо повернути

Іноді, причиною розлучення може стати банальна лінь і небажання боротися за любов. Адже відпустити простіше, і ось втомившись від безглуздих сор і скандалів, ви за обопільною згодою подаєте документи. Самотня життя здається раєм, але через деякий час ви розумієте, що помилкою було розставання, а не весілля. І прокинувшись одного разу вранці, ви раптом усвідомлюєте: я люблю колишнього чоловіка? Я хочу його повернути! Я хочу почати нове сімейне життя і ніколи не повторювати минулих помилок! У такій ситуації, важливо не втрачати надії. Поговоріть з коханим, можливо, він, як і ви, розкаюється в скоєному. Він пішов до іншої - не опускайте руки, заплакана істерична жінка навряд чи зможе повернути чоловіка. Приведіть себе в порядок, займіться кар'єрою, вчіться, розважайтеся, відпочивайте, і навіть якщо колишнього не повернути - красива, успішна і сильна ви не довго будете одна. На шляху до щастя, справжня любов проходить безліч випробувань, і розлучення одне з них, але стає лише міцніше або розсипається назавжди.

Буває, що обидва чоловіки розуміють - любов пройшла і налагодити сімейне життя не вдасться, а пристрасть спалахує з новою силою. Особливо це характерно для чоловіків. Стала звичною, домашня і поступлива дружина йде, а на її місці виникає до болю знайома, але чужа і неприступна жінка. Секс з колишнім чоловіком - дуже поширене і дуже неоднозначне, за своєю необхідності, явище. Піддатися чи спокусі, зняти стрес або тримати оборону, залежить виключно від ваших бажань, емоцій і потреб.

Розлучення може здатися кінцем світу. Насправді, це лише хворобливий народження нового життєвого етапу. Але самим вигідний і приємний варіант - одночасно найскладніший. Відносини, коли колишні чоловік і дружина - друзі, можливі лише тоді, коли обоє згодні примиритися зі своїм минулим. Це вимагає роботи над собою, що не всім під силу. Згадайте все хороше, що було у ваших стосунках, щасливі моменти, які змушували вас посміхатися. Подякуйте долю за все її уроки, проаналізуйте причини, щоб уникнути помилок в майбутньому і щиро вибачте образи. Адже давши згоду на розлучення, ви зважилися на зміни - так постарайтеся не нести в нове життя вантаж помилок минулого. Почніть її з чистого аркуша і з новими намірами. Це допоможе швидше знайти нового супутника життя.


» » Як бути з колишнім чоловіком?