Як полюбити іншого?

Фото - Як полюбити іншого?


Розставання з коханою людиною приносить душевні страждання, впоратися з якими дуже складно. Але не варто зациклюватися на минулому, треба жити повним життям. З часом можна буде подумати над тим, як полюбити іншого. У цьому вам допоможуть поради, описані нижче.
Як забути колишнього коханого?

Щоб полюбити іншу людину, потрібно спочатку розлюбити колишнього коханого. Це вам скаже будь-який психолог. І це найважче, адже спогади ще свіжі, і тільки час може їх стерти. Однак процес можна прискорити. Для цього ви повинні відволіктися. Першим ділом подумайте над тим, чим вам би хотілося зайнятися найбільше. Можливо, у вас є хобі, але ви приділяєте йому мало часу-напевно після розлуки з коханим у вас його стало набагато більше. Також можна піти на курси, і в цьому випадку користь буде просто величезною. По-перше, ви зможете отримати нові знання, по-друге, ваша голова буде постійна зайнята, і думати про минулі відносини буде просто ніколи, а по-третє, ви познайомитеся з новими людьми, серед яких, можливо, зустрінете нову любов.

Крім цього, буде корисно відвідувати всілякі заходи. Не відмовляйтеся від запрошення на вечірку, сходіть на концерт, в клуб, кафе, кіно. Це відмінний спосіб розвіятися і завести нові знайомства. Виділіть собі хоча б один вечір на тиждень і розважайтеся в своє задоволення.

Як полюбити людину, яка любить вас?

Буває так, що людина зізнається вам у коханні, але ви не відчуваєте до нього аналогічних почуттів. Ви знаєте, що краще за нього просто не знайти, проте обманювати його і себе не хочете. У цьому випадку можна спробувати полюбити цю людину. Це не так складно, як здається на перший погляд. Проводьте з ним більше часу, відпочиньте разом на природі, ходіть частіше в кіно, театри.

Постарайтеся знайти в нього позитивні якості. Можливо, щось не влаштовує вас в його зовнішності, але напевно, у нього є риси, які вам подобаються. Також слід звернути увагу на людські якості, які присутні у вашому другу. Може бути, він добрий, чуйний, уважний, ніколи не приходить без букета квітів або коробки цукерок, говорить вам компліменти. Ці дрібниці зачарують кого завгодно і змусять вас відчути себе справжньою принцесою. Як не закохатися в такого залицяльника?

Найчастіше дивіться в очі людині, яку хочете полюбити. Напевно, вони лучатся радістю і щастям, а все тому, що ви поруч з ним і він готовий зробити все заради вас. Спробуйте перейнятися цими почуттями, швидше за все, вам буде приємно перебувати з такою людиною. Незабаром у вас з'явиться до нього симпатія, а через деякий час і любов. Якщо ж вам неприємно перебувати з цією людиною, в його суспільстві ви відчуваєте тривогу, не варто змушувати себе, ви навряд чи його полюбите. Краще на якийсь час залишитися на самоті, переосмислити минуле, тоді ви будете готові до нових відносин і обов'язково зустрінете людину, яку полюбите всім серцем.


» » Як полюбити іншого?