Як відпустити колишнього?

Фото - Як відпустити колишнього?

Розрив будь-яких відносин - це серйозний стрес, навіть у випадку, коли рішення перервати їх було обопільним. Почуття прихильності і сила спогадів іноді не дають людині жити повноцінним життям дуже довго. У даній статті ми розглянемо, як відпустити колишнього хлопця чи чоловіка і перестати сумувати про минуле.
Прощення всіх образ


Іноді нам наївно здається, що якщо ми додамо своїм спогадам про кохану людину похмурі фарби, а його самого наділимо найжахливішими якостями, то нам стане легше його забути. Насправді, все відбувається навпаки. Чим більше зла ми накопичуємо в собі, тим частіше думаємо про людину, подумки сперечаємося з ним, шкодуємо себе, будуємо обвинувальні промови і плани майстерною помсти.

Але ж думка про те, що живе минулим не має майбутнього, правдива. І для того щоб відпустити людину, необхідно щиро і від усієї душі пробачити його. Звичайно, якщо він завдав вам сильну образу, зробити це не так просто. Але постарайтеся хоча б змиритися з фактом і зрозуміти, що нічого вже не змінити. Все, що потрібно, - це залишити минуле в минулому - як хороше, так і погане. Корисні поради з даної теми ви можете знайти в нашій статті - Як відпустити людини.

Прощання з ілюзіями

Це інша крайність. В даному випадку ви всіляко ідеалізуєте минулі відносини і свого коханого. У корені такої поведінки лежить банальний страх перед новою любов'ю, життя без нього і з невідомістю того, що буде далі. Звичайно, зручніше відразу вирішити, що все найкраще - в ньому і з ним, ніж починати важкі пошуки більш комфортних відносин.

Але оскільки цих пошуків вам все одно не уникнути (до речі кажучи, у ваших же інтересах!), Краще відразу ж поглянути правді в очі. Сенс такий: якби все було так ідеально, вам не довелося б розлучатися. Якщо у відносинах все йде добре, ніхто з партнерів не йде на розрив. Значить, вас все ж щось не влаштовувало? А судячи з того, що ви розлучилися, не влаштовувало багато чого, оскільки серйозно і назавжди розлучаються люди не через колір її губної помади або його пристрасті до чемпіонату світу.

З чистого аркуша

Щоб зрозуміти, як відпустити колишнього чоловіка або хлопця, потрібно спочатку усвідомити, що у вас існує своя власна життя, і стосунки з коханою людиною - тільки її частину. Світ не перевернувся і продовжує жити своїми повсякденними клопотами. І чим швидше ви зрозумієте, що життя на землі не зупинилася ні на секунду після вашого розриву, тим краще для вас.

Після цього вам необхідно прийняти в цьому житті найактивнішу участь. Згадайте, про що ви мріяли, що планували і які цілі ставили особисто для себе? Ви ж не народилися з єдиною думкою - бути з ним! У вас напевно було багато інтересів і планів до нього. І ось тепер саме час втілити їх у реальність і довести самій собі, що ви ще зможете бути щасливою і радіти життю.

Старанна робота, постійна зайнятість, цікаве спілкування і яскраві враження - те, що вам потрібно. У вас просто не залишиться часу на довгі роздуми про нього, про вашого спільного життя і про самого розриві і поступово ви зможете відпустити колишнього. До того ж, коли життя кипить і радує, все менше хочеться повертатися в минуле і жити по-старому.

Ну а якщо ваш колишній хлопець або чоловік сам вирішить зробити крок назустріч і повернути відносини, вам стане в нагоді наша стаття Як відповісти колишньому.


» » Як відпустити колишнього?