Що написати колишньому?

Фото - Що написати колишньому?

Завжди сумно, коли щось йде з нашого життя, особливо, якщо це якісь відносини. Розставання з коханою людиною завжди залишає рану в наших серцях, і навіть, якщо ви вже не любите більше цієї людини, все одно ви навряд чи коли-небудь зможете назавжди забути про нього.

Пам'ять періодично підкидає приємні спогади, пов'язані з колишнім коханим або коханою і ми, розчулившись і піддавшись хвилинної слабкості, замислюємося, а чи не написати йому або їй. Але що написати колишньому, коли все вже закінчено і чи потрібно це - ось питання.
Листи з минулого


Відразу скажемо, що якщо відносини закінчені, то писати не потрібно. Навіщо ворушити минуле? Що можна написати колишньому, якщо тепер у кожного своє життя? Що зазвичай пишуть і з якою метою:

  • Пишуть, щоб повернути. Якщо ви розлучилися, тому що вас не влаштовувало щось у людині, то навряд чи що змінилося за час, поки ви були не разом. Люди, як правило, не змінюються. Якщо у вашого колишнього є інша або інший, ви впевнені, що він порве з ним при першій ваше прохання? Чи варто ворушити минуле і ганятися за його примарами або краще подивитися вперед?
  • «Бажаю щастя». Такі послання шлють люди, які дуже хочуть виставити себе жертвою розставання, мовляв, будь щасливий, а я, така вся нещасна, все життя буду страждати і тихо плакати в подушку. Намагаючись викликати почуття провини у колишнього ви не повернете його. Такі повідомлення викликають тільки роздратування або нерозуміння.
  • Приколи, кпини та інше. Подібні листи і СМС, надіслані вами своїм колишнім, не красять вас в їхніх очах тому, що написати колишньому коханому яку-небудь гидоту це низько і некрасиво. Ви остаточно впадете в його очах, і він тільки порадіє, що порвав усі відносини з вами.
  • Листи колишньої подружки. Таку ж негативну оцінку мають листи колишній подрузі вашого справжнього хлопця. Недалекі особи іноді довго ламають голову, що написати колишній дівчині хлопця, однак не знаходять нічого кращого, ніж написати якесь послання, яке б давало їй зрозуміти, що він тепер ваш і їй нічого не відламана. Такі дівчата нагадують, вибачте за порівняння, тварин, Метяев певним чином свою територію. Будьте вище, не вподібнюйтеся.
  • Побажання типу «Добрий ранок», «На добраніч» і т.д. Призначення цих СМС і листів, мабуть, тільки одне - внести розлад у життя колишнього хлопця, бо ці повідомлення, особливо надіслані на сон грядущий, явно не залишаться непоміченими його справжньою пасією. Особливо якщо ви намірилися посилати їх із завидною завзятістю по кілька разів на дню. Вони виправдані лише в одному випадку, якщо ви маєте намір підступним чином зруйнувати його особисте життя. Тільки от навряд чи ви досягнете цим симпатії з його боку, швидше за все, він пошле вас, так би мовити, куди подалі.
  • Розповіді про те, як вам добре без нього. Твір таких листів не зовсім зрозуміло, так як, якщо ви хочете повідомити колишньому про своє щасливе життя, то найкращий спосіб - це взагалі нічого не писати. Так він точно зрозуміє, що ви щасливі і цілком і повністю забули про його існування. І може бути, навіть засмутиться трошки. А може бути, навіть і не трошки.

Так що якщо вас мучить думка, що написати колишньому другу, то женіть її, тобто цю думку, куди подалі. Краще напишіть що-небудь своєму теперішнього або майбутнього хлопцеві чи дівчині. Ну минуло й пройшло. Нехай залишиться приємний спогад, не потрібно болісною і принизливою листування, СМС, повідомлень в соцмережах. Уявіть, що його або її немає більше, а краще зітріть номер телефону і видаліть його з друзів в «Однокласниках». А як тільки порвете з минулим, так відразу і нове життя почнеться.


» » Що написати колишньому?