Що написати хлопцю?

Фото - Що написати хлопцю?

Багато дівчаток задаються питаннями: «що написати хлопцю?» Або якщо раніше у вас були стосунки з хлопцем, то: "що написати колишньому хлопцю?» Подібні питання зустрічаються скрізь. Зазвичай все відбувається так: дівчинка бачить чудового, красивого і розумного, за її думку, хлопця, з яким вже дуже хочеться почати спілкування. Прибігає додому, відкриває соціальні мережі, додає в друзі і тут ... соромиться або не знає, що краще написати. Буває, доходить до того, що відвідування сторінки молодої людини стає настільки частим , що більше схоже на якийсь ритуал. Дівчатка вивчають повністю всю інформацію, що є у профілях, запам'ятовують номери кожної фотографії в альбомах і знають напам'ять всіх друзів, кількість яких може доходити до декількох сотень, але все також боятися написати.

Або буває інша ситуація. Ви розлучилися з хлопцем і не спілкувалися вже місяць (як приклад). Але тут ти розумієш, що не можеш без цього спілкування. Дні стають нудними і не цікавими, але коли хочеться написати - з'являється страх, а раптом все піде не так, раптом він не відповідь або просто забув про тебе. Таких історій буває величезна безліч.

Спробую детально написати, що написати хлопцю, який подобається?
З чого почати?

Що написати хлопцю, щоб зацікавити? Для початку, потрібно відкинути всі страхи. Тобі потрібно зрозуміти, що він точно така ж людина, як і ти, який може чогось боятися, соромитися і йому (звичайно) подобаються дівчата! Усвідомити це дуже важливо. Це набагато простіше, ніж може здатися.

Зараз у всіх є сторінки в соціальних мережах або у всяких програмах для обміну миттєвими повідомленнями, що набагато спрощує життя сучасним підліткам. Якщо ти боїшся почати розмову в живу, то можна просто написати. Напевно ти зараз читаєш і думаєш: «блін, напевно, скоро мені скажуть про те, що потрібно писати першою». Так! Саме так! Потрібно писати першої і ніяк по-іншому бути не може! Ти ж хочеш спілкуватися з цією людиною? Так спілкуйся, тобі ніхто не заборонить. Почни з простого, напиши будь-яким способом банальне «привіт». Напевно ти думаєш, що це тобі ніяк не допоможе, але ці думки варто відкинути. Просте «привіт» це відмінний початок розмови. Хлопець відповісти 100%. Тепер вже починається момент складніше. Якщо ти знаєш, чим цікавиться молода людина або з ким активно спілкується, то завдання набагато спрощується. Наприклад, він дуже любить футбол. Постарайся дізнатися за яку саме команду, потім зайди на будь новинний ресурс і подивися інформацію про останню гру. Ось він, ключ до успіху. Знайди в цій статті якийсь момент, який є досить спірним, ну або несправедливим. Навіть призначення пенальті може підійти.

Так от, хлопець відповів тобі і це вже маленька перемога. Тепер за рекомендацією з минулого абзацу спробуй написати що-небудь по типу "Динамо призначили пенальті нема за що. Суддя якийсь ненормальний». Все! Якщо ви вгадали з його уподобаннями, то розмова буде тривалим, вже повірте.


Що можна написати хлопцю? Що робити в тому випадку, коли ви не знаєте такої теми, але знаєте коло спілкування цього хлопця? Постарайтеся згадати або дізнатися який-небудь випадок, який стався в колі його спілкування найближчим часом і згадайте про нього. Висловіть свою думку з цього приводу. Все просто, головне не бійтеся!

Тепер давайте розберемо, що написати колишньому хлопцю?

Колишній хлопець: як все повернути?

Що можна написати хлопцю? На початку статті ми розглянули досить частий випадок, коли пара розходиться, але потім хтось розуміє свою помилку. Подібні випадки настільки поширені, що розкрити цю тему я просто зобов'язаний.

Що написати коханому хлопцеві, з яким ви розлучилися? Для початку нам варто зрозуміти, що у хлопців теж є почуття. Як би хлопець зараз не говорив про вас гидот і не прикидався супербесчувственним, швидше за все він все-таки не думає про тебе погано, а швидше навпаки. Подібна поведінка це лише захисний рефлекс, щоб не показати іншим, як ти слабкий.

Згадай, як ви раніше спілкувалися і як заводили розмову. Швидше за все, діалог починався з ввідних фраз по типу: «Добрий ранок» або «Привіт». Повторюся ще раз - не варто думати що це понад банально. Ні, це як раз таки самі звичайні слова для початку розмови. Найскладніше в спілкуванні - це почати його. Тому, для того щоб почати спілкування зі своїм колишнім хлопцем або навіть щоб відновити з ним колишні стосунки потрібно просто почати з ним говорити. Неважливо як, по смс, в соціальних мережах або особисто. Головне почати! А далі все буде добре.


» » Що написати хлопцю?