Що написати хлопчикові?

Фото - Що написати хлопчикові?

Якщо ти вирішила почати спілкуватися з молодою людиною, для початку визначся з вступними даними. Ви вже знайомі чи ні? Вчіться разом або живете в одному дворі? Чи плануєш ти спілкуватися відразу в реальності чи спробуєш поговорити з ним в інтернеті, наприклад, в соціальних мережах, таких як «ВКонтакте» або «Facebook». Дізнатися, як зробити так, щоб хлопець тебе помітив, можна, прочитавши нашу статтю Як привернути увагу хлопця.

А в нашій статті ми розповімо, що можна і що не варто писати молодій людині.
Що написати хлопчикові для знайомства


Припустимо, ти не знайома з ним, але хочеш зробити перший крок для налагодження дружніх відносин.

  1. Першим ділом отримай побільше інформації про хлопчика, можна відвідати його профіль у мережі, подивитися, чим він займається, які захоплення віддає перевагу. Таким чином ти отримаєш 2 вигоди: дізнаєшся про його переваги і заодно для себе вирішиш, чи дійсно ти хочеш з ним спілкуватися.
  2. Напиши йому традиційне привітання і задай який-небудь питання, пов'язане з його інтересами. Наприклад, він любить збирати паперові макети, запитай, де можна знайти схеми або чим він користується для склеювання. Пам'ятай, хлопчик з радістю поділиться тим, що йому добре відомо і є частиною його захоплень.
  3. Важливо, щоб тобі теж була цікава тема бесіди, бо нещирість відразу відчується, навіть на великій відстані при віртуальному спілкуванні.
  4. Намагайся поступово переходити на більш особисті теми, наприклад, як він любить проводити час, чим ще цікавиться в житті, як вирішує проблеми з навчанням і т. Д.
  5. Під час бесіди можна написати, що він цікавий співрозмовник, веселий, доброзичливий. Загалом, хлопчики (як і дівчатка) люблять компліменти, тільки пам'ятай, що вони повинні бути максимально природними, інакше будуть виглядати як груба лестощі, а це не сподобається хлопцю, який хоче будувати будь-які, навіть просто дружні стосунки.

Про що не слід писати

  1. Якщо хлопцю дійсно важливе спілкування з тобою, він швидко підхопить ідею бесіди і також буде задавати питання тобі. Ось тут потрібно бути обережніше. Не варто відразу розповідати про себе все, залишайся якийсь час загадкою.
  2. Небажано цікавитися у хлопчика безпосередньо, хто йому подобається, будь дівчаток він віддає перевагу. Краще запитай, як він ставиться до дружби з дівчатками, чи є у нього друзі-дівчинки, що він цінує в таких відносинах.
  3. Не потрібно також відразу зізнаватися, що хлопчик тобі дійсно подобається, ти можеш злякати його, так як навряд чи він очікує такої відвертості після недовгого знайомства.
  4. Не проси його знайомити тебе з друзями. Багато хлопчики соромляться свого спілкування з дівчатками, тому не діляться цим фактом зі своєю компанією. Почекай, коли ваші відносини стануть більш близькими і ти станеш для нього значущим людиною, яку він боїться втратити.

Головне, будь впевненою в собі, і тоді тобі легко буде спілкуватися навіть з тим хлопцем, який дуже подобається.


» » Що написати хлопчикові?