Що робити, якщо на тебе дивиться хлопець?

Фото - Що робити, якщо на тебе дивиться хлопець?


Погляд хлопця на дівчину може не тільки порадувати її і збентежити, але ще й налякати або роздратувати. Якщо на тебе дивиться хлопець, проаналізуй, що може хотіти від тебе цей молодий чоловік. Подумай, може ти хочеш познайомитися з ним, і він хоче того ж.
Що хоче хлопець, якщо дивиться на тебе

  • Якщо хлопець дивиться на тебе в упор, не зводячи погляд, навіть коли ти подивишся на нього, значить, він явно шукає спілкування з тобою, хоче познайомитися.
  • Якщо хлопець дивиться на тебе час від часу і відразу відводить очі, коли ловить твій відповідь погляд, це говорить про симпатії до тебе, зацікавленості, а також про його боязкості.
  • Коли хлопець не тільки дивиться на тебе грайливим поглядом, але ще й посміхається, підморгує, варто поспостерігати, не всім дівчатам він надає такі знаки уваги. Може бути, він просто ловелас і бабій?
  • Якщо ти помічаєш на собі гордовитий погляд хлопця, який високо підняв голову, оцінює тебе, згадай, чи зустрічалися ви вже, чи завжди ти добре з ним надходила.

Як познайомитися, якщо на тебе дивиться хлопець

Отже, ти соромишся і боїшся підійти і заговорити першим. Подивися, що робити, якщо на тебе дивиться хлопець.

  • Для початку посміхнися хлопцеві, коли він подивиться на тебе. Можливо, одна твоя усмішка буде для нього сигналом взаємності і він сам підійде до тебе. Не варто дивитися в упор і посміхатися, щоб не збентежити скромного хлопця. Подивися на нього у відповідь, посміхнися, відведи очі, потім знову подивися на нього, посміхнися і відведи очі.
  • Є й інший варіант того, що робити, якщо хлопець дивиться, але не підходить. Пройди повз нього зі стопкою книг або зошитів, впусти їх начебто випадково. Це підштовхне його до допомоги тобі і розмови. Обов'язково посміхнися йому.
  • Якщо ти не з сором'язливих, але все ж боїшся помилитися в його намірах на твій рахунок, скористайся соціальними мережами. Напиши йому просте повідомлення в Інтернеті, запитавши, як справи.
  • Якщо у вас є спільні знайомі, запитай про нього що-небудь у них. Нехай вони пізніше йому розкажуть, що ти цікавилася їм у них. Він зрозуміє, що його симпатія взаємна.
  • Для сміливих дівчат підійде наступний спосіб познайомитися. Коли він подивиться на тебе, пройди повз, посміхнися і скажи "Привіт!". Головне, скажи чітко, весело і голосно, не бубни собі під ніс.

А якщо на тебе дивиться хлопець, який тобі не подобається, і тебе дратує вся ця ситуація, можеш просто не звертати уваги на нього. Йому набридне провокувати тебе, а ти позбудешся докучливого шанувальника.


» » Що робити, якщо на тебе дивиться хлопець?