Кому я подобаюся?

Фото - Кому я подобаюся?

Молоді люди набагато менш потайливі, ніж ми - дівчата. Саме тому, зрозуміти, подобаєшся ти йому не так-то й важко. Чоловіки своєю поведінкою видають свої приховані бажання. Отже, давайте розберемося, як зрозуміти, кому я подобаюся. Як за допомогою невербального спілкування дізнатися всю правду?
Ознаки зацікавленості

Існує кілька ознак, за якими можна визначити, що хлопець до тебе небайдужий.

 • Це погляд. Якщо хлопець весь час загадково дивиться на тебе, у колі друзів не зводить з тебе очей, а коли ти це помічаєш, то він відводить погляд, то можеш бути впевнена - він на тебе «запал». Це перша ознака того, що він в тебе закоханий.
 • Друге, на що слід звернути увагу - це зміна його поведінки в твоїй присутності. Проявлятися воно може абсолютно різними способами:
 • дуже багато сміється;
 • розповідає про себе без зупинки, прикрашаючи дійсність;
 • дуже хвилюється, що його видає (часто дихає, голос тремтить і т.д.);
 • коли в компанії з'являєшся ти, він намагається опинитися в центрі уваги, починає багато жартувати і розповідає безглузді історії.
 • Таким чином, хлопець починає себе вести незвично і це стає дуже помітно. Подібні зміни викликають посмішку у оточуючих його людей, так як більшість з них здогадуються про причину таких кардинальних змін.
 • Третє, що видає молодої людини - це його усмішка. При спілкуванні з тобою, він постійно посміхається. Зазвичай посмішка щира і відкрита, в усі обличчя. Якщо ж він просто посміхається губами, то значить, що він проявляє до тебе лише трохи уваги.
 • При спілкуванні з хлопцем, постарайся звернути увагу на його зіниці, бо якщо він відчуває до тебе симпатію, то при твоєму появі вони будуть розширюватися.
 • Наступний ознака закоханості - це отзеркаливание, коли хлопець намагається копіювати твої жести, міміку, поведінка сам того не усвідомлюючи.
 • Ворожіння на хлопця


  Також багато дівчатка-школярки дуже часто використовують різні ворожіння, щоб зрозуміти, хто в них закоханий. Для них любов здається якоюсь грою і тому вони використовують такий прийом, як ворожіння. Одним з видів ворожінь є традиційне ворожіння на ромашці. Однак для цього нам не знадобиться рослина. Виготовити ромашку можна з звичайного аркуша паперу або картону. З подружками виріжте певну кількість пелюсток, зафіксуйте на стеблі. На кожній пелюстці з внутрішньої сторони напишіть ім'я хлопчика, який вам подобається, і починайте гадати.

  Багато дівчаток і дівчата завчасно задавалися питанням, кому я подобаюся. Однак поспішати з цим не варто, тому що любов - це почуття доросле і куди більш серйозне, пізнати його за допомогою дитячих гідний неможливо. Тому такі гадання - це гра і зрозуміти з його допомогою, подобаєшся ти людині, неможливо.


  » » Кому я подобаюся?