Чи подобається мені хлопець?

Фото - Чи подобається мені хлопець?

Дівчата - натури влюбливі й емоційні. Вони симпатизують багатьом хлопцям, люблять увагу та інтерес до себе. Часто, фліртуючи з різними хлопцями, ти можеш і заплутатися, хто ж тобі насправді цікавий. Чи подобається мені хлопець? - Напевно ти не раз задавалася таким питанням. Визначити це ти зможеш завдяки такими ознаками.
Ознаки симпатії

Ти постійно думаєш про хлопця

Кожну хвилину всі твої думки спрямовані на об'єкт твого обожнювання. На навчанні, роботі, в компанії друзів або вдома, ти і думати ні про що інше не можеш, як тільки про нього. І в принципі, тобі більше нічого не цікаво, крім думки про хлопця. Всі мрії і плани пов'язані тільки з ним, а без нього життя здається безглуздою.

Відновляєш його сторінку в соціальних мережах

У соціальних мережах, ти тільки те й робиш, що переглядаєш його профайл. Постійно читаєш історію листування, "лайкати" фотографії і давно вже вивчила на пам'ять всі його статуси. А кожен твій статус неодмінно присвячений йому. Ти так і чекаєш, щоб він звернув на тебе увагу, написав або прокоментував нову фотографію, яку ти, природно, виклала для нього!

Ти залежна від спілкування з ним

При спілкуванні з хлопцем, ти губишся, краснеешь і починаєш нести різну нісенітницю, яка тобі невластива. Хоча самого спілкування ти чекаєш, як восьмого дива світу. Кожна зустріч з ним, для тебе це свято і вихор емоцій. Поза його присутності, ти відчуваєш себе пригніченою. А при зустрічі з ним, тобі хочеться перебувати, як можна ближче. Ти бажаєш знати, де він проводить час, і мрієш проводити його з ним. Тобі погано, коли його немає поруч. І твоє єдине сокровенне бажання - бути з ним кожну секунду свого часу.

Не помічаєш його недоліків

Ти готова закидати його компліментами і найкращими словами. Хвалити його гідності, зовсім забувши про те, що у нього можуть бути недоліки. Для тебе - він ідеал. Ти може і розумієш, що ти помиляєшся, але тобі це так по кайфу! Він найкращий і будь що буде! Тобі байдуже, що подумають люди, головне адже це те, щоб ви були разом!

Тебе тягне на романтику

Чи подобається мені хлопець? Кожній дівчині властиві романтичні мрії і переживання. Але, думаючи про будь-які романтичних дрібницях, ти неодмінно пов'язувати їх з ним і тільки з ним. Саме конкретний хлопець - предмет твоїх мислимих і немислимих бажань, мрій і все, на що здатне твоє уяву. Милі побачення під місяцем, прогулянки вечорами - все це ти бажаєш розділяти з ним, і тільки з ним. Пам'ятай, що не варто занадто зациклюватися на об'єкті своєї прихильності, щоб не погубити себе. Дай хлопцеві самому зробити перший крок.


» » Чи подобається мені хлопець?