Як повернути хлопця після розставання?

Фото - Як повернути хлопця після розставання?


Відносини починаються і закінчуються. Добре, якщо вони припиняються за обопільною згодою, а якщо ні? Якщо дівчина страждає, нудьгує, не може думати ні про що інше, крім як про колишнього? Її хвилює тільки одне питання: як повернути хлопця після розставання? Давайте разом розберемося, чи можливо це зробити.
А чи варто повертати?

Спочатку задумайся про те, чи потрібно його повертати. Якщо всесвіт відводить від тебе чоловіка, можливо, це на краще. Можливо, ти зустрінеш когось більш достойного? Задумайся, що тобою рухає: любов або почуття власної невпевненості, страх змін, боязнь залишитися одній? Якщо ти все зважила і все-таки вирішила повернути хлопця, то чи не допускай прикрих помилок.

Повертаємо хлопця: що робити і чого не робити

  • Створи дефіцит спілкування після розриву. У перші 2 тижні намагайся не потрапляти йому на очі. Як би не свербіли руки, не надзвонювати, не закидали любовними смс. Це найгірше, що ти можеш зробити. Не прагни піти туди, де як би випадково можеш його зустріти. Чоловіки не люблять нав'язливих жінок. Під час паузи у нього буде час подумати, охолонути. Якщо ти не з'являєшся на горизонті, це викличе цікавість: де ти, що робиш, може, вже зустрічаєшся з кимось іншим?
  • Не будь страждальницею. Нещодавно розлучилася з хлопцем? Як його повернути? Вже точно не ходити з червоними від сліз очима, похмурим виглядом, не їсти і не спати. Не будь для свого хлопця німим докором - це буде викликати почуття провини. Від жалюгідної жінки хочуть скоріше позбутися. Не втрачай власної гідності, не намагайся в усьому йому догодити, виконати всі його забаганки. Цим ти досягнеш тільки неприязні. Поважай себе в першу чергу.
  • Стеж за собою. Багато дівчат під дією стресу ходять заплакані і недоглянуті. Чи не фарбуються, що не розчісують волосся, надягають що попало. Не роби такої помилки.
  • Однак не варто бути перебільшено веселою, ніби нічого не сталося. Так хлопець може подумати, що він тобі не потрібен, тобі без нього добре і тільки радієш, що нарешті від нього позбулася. Поводься природно, смутку, але без істерії.
  • Проаналізуй, чому ви розлучилися. Якщо ти хочеш знову бути з ним, тобі потрібно зрозуміти причину, щоб виправити помилки в майбутньому. Чи було причиною розставання твоя поведінка - сварки, ревнощі, причіпки? Продумай, як поводитися інакше.
  • Як повернути чоловіка після розставання? Відповідь проста: знову стати тією дівчиною, в яку він закохався. На початкових етапах відносин ми такі романтичні, милі, веселі ... А що починається потім? Закиди, "пиляння", лайка, причіпки. Побут і дрібні сварки руйнують романтику. Стань знову його музою: легкої, витонченої, веселою, і він знову буде твоїм!


» » Як повернути хлопця після розставання?