Що робити, якщо я його люблю, а він мене - ні?

Фото - Що робити, якщо я його люблю, а він мене - ні?

Тільки рідкісні щасливчики не стикалися з нерозділеним коханням. Все по-різному реагують в таких ситуаціях: хтось занурюється в свої думки і сумує взаперті- хтось кидається в нові відносини, щоб забиться- хтось атакує нескінченними дзвінками і смс і намагається взяти обранця змором. Що робити, якщо я його люблю, а він мене - ні? Якщо завовевать серце коханої не виходить, можна спробувати забути його і при цьому знайти інші нові інтереси.
П'ять кроків до змін


Що робити, якщо я його люблю, а він мене - ні? Така думка відвідує не одну нещасну жіночу голову. Але ми спробуємо допомогти вам!

Взаємна любов - явище не таке вже й рідкісне, і насправді, якщо ви могли б стати гарною парою, то він би любив тебе. Якщо ж цього не відбувається, то немає чого намагатися створити любов штучно. Залиш його і себе в спокої і почни його забувати - це єдиний правильний вихід. Якщо вам судилося бути разом коли-небудь, то це обов'язково відбудеться, а зараз іде вслід цих порад.

Припини з ним спілкуватися - перестань йому дзвонити і постійно нагадувати про себе. Чоловік - мисливець і завойовник за своєю природою, йому не потрібно стільки уваги, а така доступність тебе не красить в його очах. Якщо хлопець охолов, то залиш його в спокої, і вам обом стане легше, як мінімум, а як максимум, він зацікавиться, куди ж пропало твою увагу, і почне дзвонити сам.

Позбудься нагадувань про нього - це фотографії, подарунки, «ваші» місця. До речі, фотографії дуже корисно рвати, в процесі ти зможеш викинути негативні емоції. Не шкодуй спогади, у тебе будуть інші, нові, кращі. Позбавляючись від минулого, звільнена ти від нього, і воно не тягне тебе назад. Корисно буде не бачитися з людьми, які тобі про нього нагадують, на час припини спілкуватися з вашої загальної компанією.

Припини про нього думати - коли ти наодинці сама з собою і нічим не зайнята, думки про нього самі лізуть тобі в голову. Зроби так, щоб думати про такі речі стало просто ніколи - занурся в роботу або навчання, знайди собі хобі, займися спортом, прибиранням, готуванням, та чим завгодно, що зажадає від тебе зосередженості та уваги. Займи кожну вільну секунду, щоб думати стало просто ніколи.

Фліртуй і спілкуйся з іншими чоловіками - занурюватися в нові серйозні стосунки тобі поки рано, ні до чого доброго це не приведе. А от ні до чого не зобов'язує флірт або дружнє увагу цілком підійдуть. Це допоможе залишатися в тонусі, дасть зрозуміти, що ти можеш подобатися чоловікам, і хто знає, може серед них знайдеться той, з ким у майбутньому ви зможете стати прекрасною парою. Не квапити події.

Полюби себе - дуже важко після нерозділеного кохання думати про себе добре. Але якщо ти не будеш впевнена в собі і сама себе не будеш любити, це буде видно неозброєним оком всім оточуючим. Ти легко можеш впасти у зневіру на багато місяців, так що краще налагоджувати контакти сама з собою. Ти у себе така одна, і себе треба любити - даруй собі приємні дрібниці, їж улюблені страви та солодощі, сходи в кіно. Зараз зовсім не потрібно сумувати так, щоб усі навколо про це знали. Сходи в клуб з друзями, повеселися, влаштуй незвичайну вечірку або просто збери гостей. Сходи на масаж або займися зовнішністю - зміна способу допоможе змінити і внутрішнє відчуття, а турбота, якою тебе оточать перукарі або стилісти, піде тільки на користь.

Що робити якщо я його люблю а він мене ні? Будь сама по собі, перестати від нього залежати. Самостійне життя, відсутність нагадувань про нього і маса нових вражень приведуть тебе в порядок. Ти перестанеш болісно чекати дзвінка і думати, що ж робити, щоб він був поруч. Поступово він забудеться, і ти будеш готова до нових відносин. Не забудь перед тим, як знову закохатися, зробити роботу над помилками, врахувати все, що було зроблено неправильно минулого разу в тих відносинах, і можливо, твоя наступна любов не стане нерозділеного.


» » Що робити, якщо я його люблю, а він мене - ні?