Як бути веселою?

Фото - Як бути веселою?


Нудьга, туга, апатія, депресія ... Ці слова багатьом знайомі не з чуток! Що вбиває веселощі і радість? Чому люди понуро бредуть по дорозі життя і нічого їх не радує? І як зробити, щоб життя знову заграла яскравими фарбами? Головне - бажання змінитися. Якщо ви читаєте ці рядки, значить, ви вже на шляху до успіху. Отже, давайте спробуємо відповісти на питання, яке цікавить багатьох, як завжди бути веселою.

Нескладні рекомендації: як бути веселою


Іноді ми бачимо писаних красунь, які вічно ниють, чимось незадоволені, сидять з відсутнім обличчям і всім своїм виглядом показують, що їм на все і на всіх наплювати. Навряд чи люди будуть почувати себе комфортно в суспільстві такої дівчини. Напевно, ви бачили і інших дівчат, які не відрізняються особливою красою, але очі яких іскряться радістю, а на обличчі завжди грає життєрадісна усмішка? Чоловіки таких дівчат не пропускають! Та й іншим жінкам завжди приємно бути в компанії веселою подруги. Хочеш стати однією з таких дівчат? Тоді, вперед!

  • Посмішка. Посміхайся завжди і скрізь. Навіть якщо тобі сумно і самотньо. Навіть наодинці з собою. Нехай спочатку це буде не дуже природна "натягнута" посмішка. Побачиш, скоро ти відчуєш прилив сил, відчуєш себе більш щасливою. Посмішка, як і сміх, продовжує життя і активує програму радості. А ще, посмішка йде абсолютно всім і зробить тебе привабливіше в очах оточуючих.
  • Навчися мислити позитивно. Не надавати значення дрібних неприємностей. З будь-якої ситуації можна отримати певну вигоду, треба тільки вміти її знайти. Більшість ситуацій в житті нейтральні, а негативну або позитивну забарвлення надаємо їм ми самі. Розлучилися з хлопцем? Він був тебе не гідний, тепер ти вільна і не витрачаєш даремно час. Захворіла? Зате тепер є час відпочити і позалицятися за собою ітд. Нехай життєві негаразди не псують твій оптимістичний настрій.
  • Аутотренінг. Щодня з ранку подивися в дзеркало, посміхнися собі і скажи: "Я найщасливіша, найвеселіша, моє життя прекрасне!" Намагайся говорити це щиро, а не іронічно. Ось побачиш, скоро твоє життя дійсно стане радісніше, адже думки матеріалізуються.
  • Спілкування. Намагайся не замикатися в собі, спілкуйся з друзями, родичами, знайомими і т. Д. Можеш також спілкуватися в інтернеті, але замінювати спілкування з живими людьми не варто. Заведи нові знайомства, згадай старих друзів, зв'язок з якими давно втрачена. Ідеально, якщо у тебе є друг або подруга - веселун, які будуть заражати тебе своєю позитивною енергією і не дадуть занудьгувати.
  • Найчастіше гуляй, особливо в сонячну погоду. Доведено, що сонячне світло позитивно впливає на наш організм. Мозок починає виробляти хімічні речовини, які піднімають настрій.
  • Їж солодке, і не тільки! Зараз вже багатьом відомо, що в шоколаді міститься гормон радості - ендорфін. Тому не відмовляй собі в шоколаді і цукерках через острах набрати вагу. Інші продукти, за допомогою яких можна підняти настрій: банани, сир, макарони, апельсини, індичка, морська риба, вівсянка, брокколі ітд.
  • Влаштуй собі свято. Не забувай робити собі подаруночки, влаштовувати невеликі свята, роби собі приємне. Даруючи себе більше уваги, ти не будеш вимагати його від інших і злитися, якщо твій хлопець не подарував тобі квіти / не сказав комплімент / не наділив більше уваги. Роби все це сама, тоді чужі знаки уваги ти будеш приймати як подарунок, а не як життєву необхідність.
  • Рух - це життя. Обов'язково приділяй час спорту або, хоча б, роби гімнастику вранці. Найоптимальніший варіант - зайнятися танцями. Ти зможеш стати більш розкутою, будеш отримувати задоволення від руху, виправиш своє здоров'я і підтягнеш фігуру!
  • Бажай всім добра. Якщо тебе хтось образив або нагрубив, не відповідай йому тим же. Навіть подумки, не бажай йому зла. Прости цієї людини, побажай йому добра. Нехай він злитися скільки завгодно, але тобі не треба витрачати на нього свої нерви і сили.

Ось кілька порад, які підкажуть тобі, як завжди бути веселою. Удачі!


» » Як бути веселою?