Не люблю дружину, що робити?

Фото - Не люблю дружину, що робити?

Чому проходить любов у відносинах? Чи реально повернути її знову? Що в такому випадку робити? Якщо ви ставите цими питаннями, значить готові діяти і працювати над відносинами з дружиною. А це вже великий крок - адже ви берете на себе відповідальність за ваш шлюб.
Любов або закоханість

Найчастіше плутають два поняття - закоханість і любов. Йде саме закоханість, яка з'єднувала вас в період залицянь. Але закоханість - лише хімічна реакція в організмі, яка дає приємний стан легкості, енергії, щастя. Якщо ви думаєте: "Не люблю дружину", - швидше за все, мова саме про влюбленності- вона згасла, і це абсолютно в порядку речей.

Любов - почуття куди більш глибоке і сильне. Любов - це не тільки приємні відчуття, але і постійна робота над собою, отношеніямі- вона передбачає складності, "чорні" смуги, навіть біль. Люблячи людини, ви готові миритися з його недоліками і мінятися самі - на краще.

Пам'ятайте, життя в шлюбі - це не тільки сонячні дні. Не завжди буває просто - але це не привід опускати руки і думати, що дружина - не "ваш" чоловік. Спробуйте проводити більше часу разом, говорити. Можливо, вам варто змінити обстановку, з'їздити удвох відпочити. Після дощу завжди виходить сонце - пам'ятайте про це.

Любіть іншу?

Часто причиною охолодження колишніх почуттів є любов до іншої жінки. Але, знову ж, подумайте, чи не плутаєте ви поняття любові і закоханості? Можливо, вам просто хочеться нових відчуттів - а точніше, давно забутих старих. Варто спробувати повернути ті відчуття в свої відносини з дружиною. Має сенс записатися до психолога вдвох.

Якщо ж сталося, що ви дійсно полюбили іншу - обговоріть це з дружиною. У таких випадках розлучення може стати оптимальним рішенням. Дружина, як і ви, заслуговує право стати щасливою і полюбити когось, хто відповість їй взаємністю.

Радимо прочитати інші наші статті:

  • Чому чоловік не хоче дружину
  • Не хочу дружину, що робити


» » Не люблю дружину, що робити?