Чому я його люблю?

Фото - Чому я його люблю?

Жоден учений не здатний пояснити причину появи нав'язливої думки, чому я його люблю. Та й взагалі визначити, яка природа цього почуття, неможливо. Існує кілька ознак, за якими можна зрозуміти, що почуття до чоловіка дуже серйозно, значно і дозволяє говорити не про просту закоханості, а саме про кохання.


Варто прислухатися до себе, якщо ви:

 • чекаєте його дзвінка, будь-якого знака уваги з нетерпінням і приймаєте їх з найбільшим задоволенням;
 • час, проведений з ним, пролітає непомітно, а без нього тягнеться болісно довго;
 • відсутність уваги з його боку виправдовуєте будь-якими всілякими способами, готові розуміти всі пояснення, навіть найбезглуздіші, і прощати;
 • прагнете провести з ним якомога більше часу;
 • готові впустити його в своє життя, познайомити його зі своїми друзями, родичами;
 • заради нього можете відмовитися від улюбленої справи, захоплення, дозвілля, проведеного з друзями, а найголовніше - від свободи;
 • малюєте картини вашого спільного майбутнього;
 • хочете, щоб він став батьком ваших дітей;
 • ставите інтереси чоловіки вище своїх власних, готові піклуватися про нього, присвятити йому життя;
 • готові заради його щастя жертвувати своїм;
 • здатні навіть відмовитися від чоловіка, аби йому було добре.Причини вибору

Думки вчених розділяються з приводу того, як людина вибирає об'єкт любові. Одні стверджують, що основою вибору служить запах, біохімічні процеси, що протікають в організмі людини. Інші вважають, що при виборі основну роль відіграють зовнішні дані, різниця в зрості і віці.

Самостійно розібратися, чому я його люблю, буває ще складніше. Допоможе нескладний тест. Потрібно уявити, що вашого улюбленого більше немає. Просто немає і все. Куди він зник, несуттєво, не живе на Землі така людина. Уявіть життя без нього якомога чіткіше. Уявили? Тепер візьміть аркуш паперу, розділіть його на дві частини і напишіть в одній стороні всі позитивні моменти життя без коханого, а з іншого - все негативні. В якій колонці написано більше?

Потім візьміть ще один лист, поділивши його на дві половини, в одній вкажіть всі позитивні характеристики улюбленого, а в іншій - все негативні. Більше вийде позитивних якостей. Все, що ви написали, характеризує ставлення до чоловіка. Саме за це ви його і любите.

Ці тести, до всього іншого, допомагають прийняти рішення в складних ситуаціях, визначитися з вибором, наочно демонструючи, так ви потребуєте в людині, чи так сильні ваші почуття.

Любов і закоханість

Слід зрозуміти, що закоханість аж ніяк не є любов'ю. Легке, світле почуття, швидко виникає і також миттєво проходить, швидше за все, закоханість. Любов складніше, багатогранніше, включає в себе потяг душі, розуму і тіла, за твердженням східних мудреців. А вже вони розбиралися в цьому питанні.

Можна довго обговорювати цю тему, можна навіть звернутися за порадою до психолога, проте без розуміння того, що відбувається ніхто не допоможе зрозуміти, чому я його люблю. А може бути, і не потрібно шукати відповіді на це питання? Любов сама по собі - прекрасне почуття. Може бути, просто насолодитися ним і не займатися копанням в собі?


» » Чому я його люблю?