Що робити, якщо чоловік пішов?

Фото - Що робити, якщо чоловік пішов?

Чоловік пішов з сім'ї. Здається, що руйнується вся звичне життя, весь її устрій. Як на піку емоцій не зробити масу помилок, чи потрібно намагатися його повернути? Що робити, якщо пішов чоловік, а тебе охопила нудьга і депресія?
Пішов чоловік. Що робити прямо зараз?


Жодна стаття, жоден психолог і навіть розумна подруга не дасть вам вірну відповідь: намагатися повернути коханого чоловіка або починати нове життя. Вибір залишається тільки за вами. Що б не зробив чоловік, як би до цього не поставилися оточуючі, тільки ви в праві вирішити, чи хочете ви боротися за нього або відпустити. Для початку розберемося в ваших бажаннях: чи хочете ви повернути чоловіка або ні. Відповідайте собі на питання:

 1. Чи всі МЕНЕ влаштовувало в житті з чоловіком? Що не влаштовувало?
 2. Які недоліки є у мого чоловіка? Чи хочу Я з ними жити й далі?
 3. Чи люблю Я свого чоловіка?
 4. Чи зможу я жити без свого чоловіка?

Відповівши на ці питання і точно вирішивши для себе, що життя без нього втрачає сенс, що він і є та єдина любов всього життя, що ви любите його таким, яким він є, з усіма його недоліками, залишається тільки боротися за нього! А чи правильно це і як боротися?

Як повернути чоловіка, якщо він пішов до іншої

А чи правильно повертати чоловіка і боротися за нього? По-перше, нагадуємо, це ваше рішення, і яке б воно не було, воно буде вірним! По-друге, смертельного тут нічого немає: зрада - частий гість в подружніх стосунках, помилки роблять все. Обов'язково прочитайте невелику статтю на тему "Чи можна пробачити зраду". Тільки пробачивши себе за те, що вас перевершила інша жінка, знайшовши причину зради в собі, ви зможете виправити помилки, повернути чоловіка і почати з ним щасливе життя !!!

Отже, якщо чоловік пішов, а ви прийняли рішення пробачити його і повернути, дерзайте! Спробуємо зробити це разом:

 1. Ніхто тебе не полюбить, поки сама себе не полюбиш. Кожен день ти повинна виглядати карколомної і щасливою жінкою! Зроби свою квартирку затишним чистим раєм, куди захочеться повертатися.
 2. Не будь прочитаною книгою для нього. Крім мети повернути чоловіка, постав зараз же й іншу мету і добивайся її, роблячи речі, не властиві тобі.
 3. Будь ласкава, весела і доброзичлива при зустрічі з чоловіком. Багато не базікай, твоя фішка в милій загадковості: за тебе все скаже твій новий імідж і карколомний вид (про нього ми домовилися вище). Про твої успіхи нехай дізнається від одного, подбай про це.
 4. Зроби його маму своєю кращою подругою. Прийди в гості, принеси що-небудь до чаю або навіть "міцніше", розкажи, як ти любиш її сина.
 5. Якщо чоловік не піддається, стань його другом і обговори той момент, що ви друзі. Поділися всім, що відбувається у тебе, сміливо і з цікавістю питай про його нову пасію, давай поради. Ти будеш завжди поруч, але не будеш доступній для нього зі своїм новим карколомним іміджем і цікавим життям.
 6. Дозволь собі бути з ним слабкою, щоб він відчував себе сильним з тобою. А також читай, як повернути коханого.

Статистика - сувора наука: 75% чоловіків повертаються до своїх дружин. А багато з решти 25% мріють це зробити.

Пішов чоловік - що робити і як почати нове життя

Якщо ви прийняли рішення почати нове життя без колишнього чоловіка і насолоджуватися свободою, вперед разом з нами!

 1. Вибачте за все чоловіка і подякуйте йому за щасливі моменти життя.
 2. Не варто відразу ж кидатися в нове серйозне захоплення. Ви знайдете "компенсацію" чоловіка, а не справжню любов. А воно нам потрібно? Не зациклюйтеся на одному чоловікові, приймайте залицяння від усіх, насолоджуйтеся деякий час свободою і увагою чоловіків.
 3. Не йдіть в роботу або в дітей. Займіться тим, що вам було заборонено в шлюбі. Поставте собі цікаву мету, домагайтеся її маленькими кроками вже зараз. Повірте, тепер ви можете дозволити собі ВСЕ!

Відхід чоловіка з сім'ї - це початок нової прекрасної життя: або з ним, або без нього. Востаннє це сталося, значить, так було потрібно, щоб змінити все на краще!


» » Що робити, якщо чоловік пішов?