Ким мені доводиться чоловік сестри мого чоловіка?

Фото - Ким мені доводиться чоловік сестри мого чоловіка?

Вступаючи в шлюб, ми іноді навіть і не розуміємо, наскільки широко розсовуємо межі своєї родини. У наречених з'являються не тільки такі нові родичі, як свекруха, свекор (чоловіка батьки), теща і тесть (дружини батьки), а й інші близькі родичі, як чоловік сестри або дружина брата, діти сестер, братів та інші. Якщо ви, як і я, задумалися над тим, ким мені доводиться чоловік сестри мого чоловіка, то таке пояснення вас точно зацікавить.

Давайте міркувати логічно: сестра чоловіка в народі називається «зовиця», а чоловік вашої сестри, дочки або зовиці називається «зятем». Таким чином, виходить, що ви повинні називати цю людину зятем, хоча можна ще до нього звертатися і як «свояк». Суть в тому, що свояк - це чоловік своячніцу, тобто є чоловіком сестри вашої дружини. Однак у сучасному суспільстві цілком припустимо називати чоловіка сестри вашого чоловіка (вашої дружини) - свояком. Таким чином, ми мимоволі відповіли і ще на одне питання про спорідненість, ким доводиться чоловік сестри братові.

У результаті, щоб не плутатися в подібного роду сімейних кайданах, називайте таких родичів свояками, так буде всім зрозуміло.


» » Ким мені доводиться чоловік сестри мого чоловіка?