Ким доводиться сестра чоловіка?

Фото - Ким доводиться сестра чоловіка?

Родинні зв'язки зближують всіх членів великої родини. Тому виникли нові сім'ї, набувають собі нових родичів. Причому, кожен з них має свою назву. Сьогодні приділимо увагу сестрі чоловіка. Ким доводиться сестра чоловіка?

Спорідненість в сім'ї

Споріднені покоління бувають кровні і некровні. А також існує спорідненість через шлюб. У подружжя, людей перебувають у шлюбі, можуть бути рідні сестри і брати. Хто ким приходиться? Наприклад, ким доводиться сестра чоловіка дружині? У слов'ян прийнято сестру чоловіка називати зовицею. Але зовицею вона є для подружжя брата, а не навпаки. Для цієї зовиці, дружина її брата - невістка.

Зовиця

Так як ми зрозуміли, що зовиця - сестра чоловіка, що це слово означає і якого його походження? Чомусь асоціюють зовицю зі злом і вважають її гірше тещі чи свекрухи. Існують різні висловлювання: "зовиця - зміїна головка", "краще шість діверів, ніж одна зовиця", "сім діверів краса, одна зовиця сухість". Невже ці висловлювання чесно описують сестру чоловіка?

Не лякайтеся дружини, у чиїх чоловіків є сестра! Ваші родинні стосунки у шлюбі з усіма набутими вами родичами, залежать в якійсь мірі і від вас. Будьте простіше, щире, поважніше, і всім буде легко і комфортно!


» » Ким доводиться сестра чоловіка?