Ким доводиться дружина брата?

Фото - Ким доводиться дружина брата?

Родинні зв'язки можуть нагадувати всесвітню павутину інтернету. Але найсмішніше починається, коли намагаєшся вловити, хто кому ким доводиться та яким би словом його обізвати. Спочатку довго намагаєшся вибудувати в голові ланцюжок, наприклад, ким доводиться сестрі дружина брата. А до речі, ким? Поговоримо про родинні зв'язки.
Хто ким кому доводиться

  • Як тільки не називають ту, ким доводиться дружина брата. Отже, називають її братова. Іноді називають дружину брата зовицею (золових). Тепер, щоб не заплутатися. Уявіть двох братів - Саша і Льоня. У кожного є дружина - Свєта (Сашина) і Галя (Леніна). Так ось Світла і Галя по відношенню один одному - невістки. Також і дружина одного брата - невістка по відношенню до іншого брата. Тобто: Галя - невістка Саші, а Світлана - невістка Лені.
  • Також можна сказати, ким доводиться дружина двоюрідного брата - братаніха.
  • Йдемо в інший бік, ким доводиться брат чоловіка дружині. Згадуємо наших героїв, нехай це буде пара Саші і Свєти. Тобто, ким доводиться Льоня (брат Саші) Світі (його дружині). Дівер - ось як обзивають в цьому випадку Льоню. Дівером буде і Саша по відношенню до Галі.
  • Копаємо далі. Ким доводиться сестрі дружина брата. Уявімо, що у Саші і Льоні є сестра - Надя. Тобто вирішуємо питання, ким доводиться Наді Світла і Галя (дружини братів). Це все та ж братова або невістка. А Надя по відношенню до Свєти і Галі - зовиця. Є ще варіація - золовіща (може форма відображає характер відносин? - Роздуми автора).
  • До речі, невісткою називають і дружину сина. Тобто Світла і Галя будуть невістками по відношенню до мами Саші і Лені. 
  • До речі, братан і брательник - це форми, які теж мають певне значення. Так називають двоюрідного брата. І так, двоюрідний брат - це син Вашої тітки або Вашого дядька (тобто брата чи сестри Вашої мами або Вашого тата).

» » Ким доводиться дружина брата?