Дієта Лариси Доліної - відгуки

Фото - Дієта Лариси Доліної - відгуки

Лариса Долина - співачка, якій хочуть наслідувати багато жінок. Яскрава зовнішність, приголомшливий сильний голос і чудова фігура - еталон! Не дивує, що її дієти підкорили всіх. Подивившись на співачку, розумієш, що така дієта ефективна.
Дієта кефіру Лариси Доліної

Отже, якщо у вас є бажання схуднути, озбройтеся силою волі, щоб дотримуватися таких правил дієти:

  • Харчуватися обов'язково 6 разів на день, причому в певні години: 8:00, 10:00, 12:00, 14:00, 16:00, 18:00. Ні в якому разі не порушуйте це правило, якщо взялися за дієту.
  • Дієта завжди чергується зі звичайним харчуванням: 1 тиждень дієти, наступний тиждень звичайного харчування. І так, до того моменту, поки ви не досягнете бажаного ваги.
  • Меню дієти Лариси Доліної буде представлено нижче. А в тиждень звичайного харчування обмежте солодке, жирне, борошняне і гостре. Цей тиждень закріплює результат дієти, додавати 1 кг на ній нормально.
  • Перед тижнем дієти Лариси Доліної обов'язково проводите розвантажувальний день.
  • Очищайте кишечник клізмою.

Меню дієти Лариси Доліної:

Перший день: розподіліть на 6 прийомів їжі запечена картопля без солі (400 гр), а також кефір, жирністю 1% (500 гр).

Другий день: на весь день знежирений сир (400 гр) і кефір 1% (500 гр).

Третій день: будь-які фрукти, за винятком бананів і винограду (400 гр), кефір 1% (500 гр).

Четвертий день: відваріть курячі грудки без солі (400 гр), а також кефір 1% (500 гр).


П'ятий день: Повторюємо третій день дієти Лариси Доліної.

Шостий день: на весь день 1,5 л не газованої мінеральної води.

Сьомий день: Повторюємо третій день дієти.

Запам'ятайте, категорично забороняється змінювати продукти харчування з меню дієти Лариси Доліної! У перші пару днів буде важко, але потім шлунок звикне до такої кількості їжі, стягнеться. Не забувайте харчуватися саме 6 разів на день по певних годинах.

Дієта Лариси Доліної - відгуки та результати

Згідно даній дієті, в перший тиждень людина може схуднути на 5 кг, за третю - на 3-4, а за 2 місяці - на цілих 25! Що говорять про таких феноменальних результатах звичайні люди, які пробували застосовувати дієту Лариси Доліної ...

Відгуки про дієту Лариси Доліної можна знайти найрізноманітніші. Справа в тому, що перші результати дійсно приголомшують! Люди худнуть на 5-6 кг за тиждень! Значний результат досягається вже за пару місяців. Але також пишуть, що існує великий ризик після дієти набрати більше втраченої ваги. Щоб цього не сталося, обов'язково застосовуйте закріплюють тижні. Уже під час дієти починайте займатися спортом або міняти сидячий спосіб життя: гуляйте щовечора, забудьте про ліфт. Також переходите на правильне харчування, що не розслабляйтеся після дієти Лариси Доліної, що не повертайтеся до шкідливої їжі.


» » Дієта Лариси Доліної - відгуки