Ким доводиться брат чоловіка?

Фото - Ким доводиться брат чоловіка?

Із самих перших миттєвостей життя ми знаходимося в оточенні своїх близьких родичів. Мати і батько, сестри і брати, дідусі та бабусі - ці люди є близькому нашої ріднею протягом усіх років. Однак, одружившись, або вийшовши заміж ми суттєво розширюємо коло близьких людей, і розібратися, хто кому ким доводиться буває зовсім непросто.

Ким доводиться брат чоловіка дружині

Дівчина вперше виходить заміж, часто губиться в назвах і визначеннях нових родичів з боку чоловіка і якщо з поняттями «свекруха» і «свекор» вона більш-менш знайома, то такі визначення, як «зовиця» або «дівер» часто ставлять молоду заміжню жінку в тупик.

Але ж для того, щоб розібратися в хитросплетіннях родинних відносин багато зусиль не потрібно. Варто тільки не полінуватися і на питання, наприклад, ким доводиться брат чоловіка, пошукати відповідь в словнику. Тоді ви раз і назавжди запам'ятайте, що якщо ваш чоловік має рідних братів, то вони є вашими дівер, ви ж у свою чергу - їх невістка. Той же словник, до речі, повідає, що в родовому відмінку множини вживається слово «дівер». 


» » Ким доводиться брат чоловіка?