Що робити, якщо вона розлюбила?

Фото - Що робити, якщо вона розлюбила?


Коли залишає кохана людина, життя втрачає сенс, і тільки одна думка залишається в голові, що робити, якщо тебе розлюбили. Так склалося, що чоловікам не престало виливати свої почуття, ділитися горем і плакати в жилетку. Тому і розрив відносин вони переживають набагато складніше, ніж жінки. Кожна дівчина в силу природної спритності розуму і силами численних подружок знає, що робити, якщо він любить іншу. І часом трапляється так, що їй вдається повернути свого колишнього коханого в досить короткі терміни, або, розробляючи підступні плани помсти, їй вдається швидше охолонути, а потім ми викинути його з голови.

З молодими людьми справа йде трохи інакше. Розрив з ініціативи протилежної статі вони сприймають як найсильніший удар по самолюбству, в результаті чого почуття потоптану чоловічої честі не дає їм розібратися з власними почуттями і розробити правильний план дій в даній ситуації. Так що якщо це відбулося, потрібно, перш за все, вирішити, що робити, якщо вона розлюбила.
Чому ви розлучилися

Всім відомо, що відносини справа складна, не завжди все йде гладко, не обходиться і без сварок і з'ясувань відносин.

  • Якщо після такої вкрай неприємної ситуації ваша улюблена заявляє, що не любить вас більше і йде від вас, то не варто сазу зневірятися. У цій ситуації найкраще буде постаратися помиритися з вашою дівчиною. Не потрібно згадувати про сварку і звинувачувати її в чому-небудь, докоряти, краще просто купити букет квітів і розповісти їй про ваші почуття до неї. Обов'язково дайте їй знати, що ви дорожите вашими з нею відносинами і не хочете її втратити.
  • Іноді буває й так, що ваша половинка, повідомляючи, що розлюбила вас і збирається йти, домагається просто - напросто вашої уваги до неї. Цілком можливо, що змінивши свою поведінку, додавши набагато уваги і краплю романтики, залицянь, яскравості емоцій ви зможете не тільки повернути свою дівчину назад, але зробити ваші стосунки міцнішими
  • На жаль, любов іноді проходить сама по собі або з'являється більш щасливий суперник, який в один прекрасний момент веде від вас вашу половинку. У цьому випадку ви можете розгорнути воєнні дії проти її нового коханого або просто відпустити її, адже якщо таке вже трапилося одного разу, то цілком можливо, що це коли-небудь повториться знову.

Якщо розставання неминуче

Якщо ви повністю впевнені в тому, що вашим відносинам прийшов кінець, і шляху назад вже немає, то потрібно постаратися забути її і викреслити з життя. Так що робити, якщо дівчина розлюбила вас?

  • Для початку потрібно поговорити з нею начистоту, щоб розібратися в причинах вашого розриву. Не уникайте розмови. Незакінчені відносини обтяжують дуже сильно. Швидше за все, розмова ця буде не з легких, і тут важливо розлучитися красиво.
  • Постарайтеся розлучитися гідно, щоб в наслідок спогади про відносини з вами були приємними, не варто забувати про те, що ви мужчіна.Пусть ваша колишня розуміє, якого хорошого і благородної людини вона втратила, справжнього чоловіка, а не радіє, що розлучилася з ниючим і істеричним хлопчиком.
  • Все складніше, якщо ви одружені, тут вже виникає безліч питань з спільним майном і дітьми. Що робити, якщо дружина розлюбила, і всі спроби повернути її зазнали невдачі? Справжній чоловік повинен знайти в собі сили пробачити і відпустити її з миром, а не намагатися образити і покарати, намагаючись відібрати дітей або позбавити її житла. Це все низько і не достойно поведінки справжнього чоловіка. Любов її такою поведінкою ви все одно не повернете, а ось найлютішого ворога на все життя неодмінно наживете.

Як зуміти її забути

Наступний крок - це звільнити місце у вашому серці, яке займала ваша колишня дівчина або дружина. Переживати через втрати улюбленої звичайно природно, але не варто занадто затягувати цей процес.

  • Постарайтеся не згадувати хороше про неї, а навпаки акцентувати свою увагу на її недоліках. Уявіть собі, як би вони посилилися з часом, і радійте тому, що ви цього вже не побачите.
  • Приберіть з поля зору всі речі, що нагадують про неї: фото, її подарунки, речі, косметику. Віддайте їй або викинете. Зберігаючи ці спогади про неї, ви не даєте зажити вашої душевної рани, постійно її роз'ятрюючи.
  • Відволічіть свою увагу. Займіть свій вільний час чим-небудь. Хороший спосіб відволіктися - це робота або навчання. Згадайте про друзів, про давно забутому хобі, ходите в клуби, в кіно, спілкуйтеся і знайомтеся. У вас з'явилася рідкісна можливість почати нове життя, скористайтеся ним. Не варто тільки захоплюватися алкоголем, він дарує лише тимчасове відчуття легкості буття, і це не вихід, а скоріше глухий кут. Пам'ятайте про це.

Життєві питання, пов'язані зі справами серцевими, завжди складні і не мають однозначної відповіді. Що робити, якщо він не любить тебе, або як бути, якщо вона розлюбила - все це має вирішувати кожна людина самостійно. І пам'ятайте, що якщо ваша колишня любов закінчилася, значить, незабаром вас чекає нова.


» » Що робити, якщо вона розлюбила?