Що таке провайдер?

Фото - Що таке провайдер?

Безліч термінів прийшли в наше повсякденне життя з різних мов і зрозуміти значення того чи іншого стає важко. Благо, сучасний світ розвивається, і Ви з легкість можете дізнатися все, що необхідно з різних джерел. Наприклад, дізнайтеся у нас, що таке провайдер.

Провайдер - це якась організація, що надає послуги, пов'язані з доступом до Інтернету, а також інші Інтернет-послуги. Провайдером може бути представлена компанія стільникового зв'язку, Інтернет-підключення.

Що таке провайдер Інтернету? Це все той же постачальник послуг Інтернету. Він може надавати доступ по виділених і комутованих каналах, забезпечує роботу сайтів, підтримує роботу віртуального сервера поштової зони, роботу поштових скриньок, також здійснює резервування даних, оренду віртуальних серверів.

Відповідно з наданням послуг провайдери Інтернету підрозділяються на кілька типів:

  • хостинг-провайдери;
  • провайдери останньої милі;
  • провайдери доступу;
  • магістральні провайдери;
  • канальні провайдери.

Провайдери доступу, тобто ті, які надають безпосереднє підключення до мережі, поділяються на первинних і вторинних. Первинні або магістральні провайдери мають канали зв'язку у власності і не надають послуг індивідуальному користувачеві. Вони продають наявний трафік у великих обсягах. Вторинні провайдери доступу або міські орендують канали зв'язку, відповідно, у первинних.


» » Що таке провайдер?