Який інтернет швидше?

Фото - Який інтернет швидше?

Інтернет, всесвітня павутина, в мережі якої хоче опинитися кожна людина. Проблем з доступом до неї немає, важливим вважається безперебійність і швидкість обміну інформацією. Який інтернет швидше і надійніше можна дізнатися з інформації постачальника інтернету, тобто провайдера, яка надається в прайс-листах.
Мобільний інтернет

Мобільний інтернет не надто швидкий і навіть за умови надання максимальної на сьогодні швидкості в 3G не завжди є можливість використовувати її на 100%. Якісна бездротова передача даних залежить від багатьох факторів і часто погодні умови або наявність різноманітних перешкод іншого фізичного характеру знижують швидкість і в деяких випадках викликають перебої.

Підключення за допомогою кабелю

Дротове підключення надійніше і по швидкості прийому-передачі даних перевершує бездротове. Найпродуктивнішим і надійним вважається передача даних по скловолоконних кабелям і в разі надання кимось із провайдерів такої послуги, варто підключитися. В основному інтернет з'єднання відбувається через мережі кабельного телебачення або телефонні лінії. Такий інтернет, при наявності хороших ліній, теж якісний і швидкість тримається постійною, без обривів.

Основна маса провайдерів сьогодні надає не лімітований по трафіку інтернет, тобто безлімітний. Тому можна зрозуміти, який інтернет найшвидший, природно той, у якого найдорожчий тариф. Чим вища оплата за інтернет, тим вище швидкість прийому-передачі інформації і природно обмін даними. На високій швидкості скачування і завантаження файлів відбувається швидко і великими обсягами. Провайдери таким чином компенсують витрати на платний трафік та обслуговування серверів на яких знаходиться інформація. Не має значення, завантажуєте інформацію чи ні, тариф залишається однаковим для всіх користувачів даної послуги.

У недавньому минулому швидкість в 3 мегабіта вважалася граничною. На сьогодні така швидкість доступна для мобільного телефону і бездротового модему. Для проводового інтернету швидкість вище 20 мегабіта стала нормою практично в кожному місті.


» » Який інтернет швидше?