Яка швидкість інтернету в мене?

Фото - Яка швидкість інтернету в мене?

Сьогодні ми поговоримо про швидкість Інтернету. Адже, нерідко, ми задаємося питанням: як дізнатися яка швидкість Інтернету? Інший раз буває, що швидкість Інтернету не відповідає швидкості, яку обіцяв інтернет-провайдер. В результаті, платите ви за одну швидкість, а отримуєте зовсім іншу, на жаль, меншу. Так, як подивитися яка швидкість Інтернету реальна?

Взагалі, швидкість Інтернету - це швидкість, з якою, при вході на сайт, наш сервер отримує відповідь на запит для входу. Однак є відмінність у швидкості скачування файлів з Інтернету і швидкість завантаження файлів в Інтернет. Яка потрібна швидкість Інтернету для скачування? Для скачування швидкість вимірюється в байт / сек., А швидкість інтернет-з'єднання вимірюється в біт / сек. Кожного цікавить: яка швидкість інтернету у мене особисто? Для того щоб це перевірити, яка зараз швидкість Інтернету, потрібно провести спеціальний тест. Цих тестів досить на просторах Інтернету. Також, швидкість Інтернету можна перевірити за допомогою спеціальної програми, яка працює онлайн - speed test.

Змінювати ніякі налаштування не потрібно, а, можна відразу приступити до перевірки швидкості. Для цього потрібно натиснути на кнопку «begin test», після чого, сервіс почне автоматично визначати знаходження вашого комп'ютера за IP-адресою. Також є інші програми для перевірки швидкості Інтернету. В принципі, складно сказати, яка повинна бути швидкість Інтернету, так як, чим вона вища, тим краще.


» » Яка швидкість інтернету в мене?