Від чого залежить швидкість інтернету?

Фото - Від чого залежить швидкість інтернету?

Коли інтернет «гальмує» на вашому ПК, не поспішайте звинувачувати в цьому операційну систему. Спробуйте для початку з'ясувати, з чим пов'язані перебої в швидкості передачі інформації. Адже далеко не завжди від комп'ютера залежить швидкість інтернету. Факторів, які впливають на стабільність підключення дуже багато.
У всьому винні віруси

Однією з причин можуть стати комп'ютерні віруси. Дуже багато з них налаштовані на встановлення тіньових сполук з бот-мережами. Це така сукупність персональних комп'ютерів, які за допомогою вірусу об'єднані в одну мережу. В основному її контролюють хакери, які написали свої шкідливі програми. Такі мережі використовують як для заробітку грошей, так і для масованих інформаційних атак, які розцінюють як мережевий тероризм. Так чи інакше, всі ці дії призводять до того, що у користувачів істотно зменшується швидкість підключення. Втім, ця проблема має досить просте рішення. Досить встановити фаєрволи, які виконуватимуть функції підключення ПК до глобальної павутини. За допомогою цих функцій ви зможете вирахувати, в яких процесах інтернету бере участь і ваш комп'ютер.

Інтернет гальмує через оператора

Іноді швидкість інтернету залежить від модему вашого стільникового оператора. Буває так, що провайдер навмисне обмежує швидкість підключення. Як правило, вам обіцяють постійне підключення з необмеженим трафіком. Однак швидкість інтернету при цьому може опускатися до певного рівня, якщо у вас занадто високий обсяг інформації, або у провайдера недостатньо інтернет-каналів.

Неякісна зв'язок з провайдером

Погане з'єднання з інтернетом може бути пов'язано з якістю лінії зв'язку з провайдером. Основні канали завжди працюють справно, а от якщо є пошкодження або блокування, зв'язок пускають по резервним лініях, пропускна здатність яких на порядок нижче. Ну і швидкість, відповідно, падає.

Причина все-таки в комп'ютері

Від чого залежить швидкість інтернету? Іноді все-таки від неправильних налаштувань вашої операційної системи. Але проблема ця вирішується - достатньо встановити для мережевої карти нові драйвера.

Приводів для поганої роботи інтернету, як ви бачите, чимало. Щоб зрозуміти об'єктивну причину, потрібно добре володіти ПК, або ж підвищувати цей рівень.


» » Від чого залежить швидкість інтернету?