Чому падає швидкість?

Фото - Чому падає швидкість?

Що може бути гірше, ніж ситуація, коли висне комп'ютер або «гальмує» інтернет? У такі моменти здається, що час немов завмирає і тягнеться нескінченно. У наші дні високошвидкісний інтернет потрібен як повітря. Однак що робити, якщо раптом швидкість вашого інтернет-з'єднання різко впала? У цій статті ми поговоримо про причини, чому падає швидкість інтернету і як можна вирішити дану проблему.
Зниження швидкості провайдером

Перш за все, необхідно переконатися, що у провайдера не відбулося будь-якої аварії, в результаті чого швидкість інтернет-з'єднання була знижена у всіх користувачів. Інформація про проведення різних технічних робіт або виникненні аварійних ситуацій, як правило, розміщується на офіційному сайті провайдера.

Крім того, зниження швидкості інтернет-з'єднання може стати однією з каральних заходів за несплату. Деякі провайдери повністю відключають доступ до своїх послуг, якщо ви вчасно не внесли абонентську плату. Інші ж тимчасово знижують швидкість до мінімальної до тих пір, поки платіж не буде внесений. Якщо у вас раптом різко впала швидкість, перевірте баланс вашого особового рахунку.

Фонові програми

Перевірте, чи не запущені на вашому пристрої будь-які фонові програми, які використовують доступ до інтернету. Справа в тому, що якщо якась з цих програм оновлюється або викачує які-небудь файли для вашого пристрою, наприклад, як у випадку роботи торрент-трекера, швидкість вашого інтернет з'єднання буде в значній мірі витрачатися на неї. Якщо фонові програми вам заважають, просто відключіть їм режим автоматичного оновлення.

Проблеми при використанні Wi-Fi-роутера


Якщо для підключення до мережі ви використовуєте бездротові мережі, у вас можуть виникнути такі проблеми:

  • Виникли перешкоди в діапазоні роботи роутера, викликані використанням іншої wi-fi-мережі поблизу, мікрохвильовки або іншого обладнання з потужним електромагнітним випромінюванням.
  • Ви вибрали неправильне місце для розміщення wi-fi-роутера або модему (наприклад, занадто далеко від використовуваного пристрою, або у випадку, якщо на шляху wi-fi сигналу виникають перепони у вигляді шафи, стола, тумбочки і т.д.), через що сигналом важко досягти вашого пристрою.
  • До мережі підключилося ще один пристрій. Перевірте, чи встановлений пароль на вашій бездротової мережі, щоб уникнути несанкціонованого підключення.

Зниження швидкості у вечірні години

Ви напевно помічали, що швидкість інтернет-з'єднання у вечірні години помітно знижується. Це пов'язано з тим, що в такий годинник спостерігається найбільше навантаження на канали зв'язку і сервери провайдерів через великий наплив користувачів. Ви, звичайно, можете спробувати змінити провайдера, але навряд чи це призведе до відчутних змін. Якщо вам необхідно завантажити якийсь файл великого обсягу з інтернету, краще робити це вночі або ранимий вранці.

Збільшення швидкості з'єднання

На жаль, будь-яких чудо-програм, які здатні прискорювати Інтернет, не існує, але можна скористатися наступними рекомендаціями для відновлення заявленої швидкості:

  • Перезавантажте маршрутизатор (на задній панелі розташовується кнопка включення / вимикання - натисніть на неї, зачекайте 30 секунд і знову запустіть роутер).
  • Вимкніть сторонні програми, які вам не потрібні (торрент, Skype, Viber і т.п.)
  • Перевірте браузер - можливо, в даний момент ви завантажуєте файл або вантажите відео онлайн, що також знижує швидкість з'єднання.
  • Встановіть браузер Loband - дана програма інтегрується в ваш інтернет-браузер і блокує завантаження зображень, що дозволяє збільшити швидкість отримання текстової інформації з сайтів.
  • Переконайтеся, що люди, які використовують в даний момент ваше wi-fi підключення, що не завантажують Інтернет-канал.

Вам також може стати в нагоді стаття Чому впала швидкість інтернету.


» » Чому падає швидкість?