Чому впала швидкість інтернету?

Фото - Чому впала швидкість інтернету?

У чому причини повільної роботи інтернету? Частенько нам доводиться задаватися цим питанням. Причини можуть бути різними. На жаль, на сьогоднішній момент сучасні технології не дозволяють нам використовувати інтернет без перебоїв. Чому різко впала швидкість інтернету? У чому ж справа? Давайте розберемося. 
Причини низької швидкості

Чому впала швидкість інтернету? Напевно, найчастіша причина повільній швидкості інтернету - це проблеми на сервері провайдера. Провайдер - це компанія, яка надає вам доступ в інтернет. Таке явище несподіваного падіння швидкості, як правило, проявляється під час сильної негоди. Потужні пориви вітру можуть вивести робочу станцію провайдера з ладу або розірвати дроти. У цьому випадку слід зателефонувати провайдеру і запитати про причини відсутності інтернету.

Заплатили ви за інтернет? Всім відомо, що інтернет - задоволення не безкоштовне, але і не дороге. Цілком імовірно, що ви просто закрутилися на роботі або з повсякденними справами і забули сплатити рахунок за інтернет. У цьому випадку провайдер має повне право обмежити ваш доступ в інтернет, повністю відключивши його. Ця ситуація навряд чи пов'язана з повільною швидкістю. Але цілком можливо, що ваш провайдер може боротися зі злісними неплатниками такими щадними методами.


Ще одна причина збоїв і різкого спаду швидкості інтернету - це неполадки роботи сайту, який ви відвідуєте. На сайтах, які не страждають проблемою відсутності користувачів, а які, навпаки, страждають їх щільним потоком, часто виходять з ладу сервери через перевантаження каналів. Можливості серверів, які обробляють і передають інформацію, обмежені. Якщо причина в цьому, то це можна легко перевірити. Зайдіть на будь-який інший сайт і подивіться, наскільки швидко він буде працювати. Якщо цей сайт працює швидко і добре, тоді проблема дійсно тільки з тим сайтом. Перейдіть до нього трохи пізніше. Проблема напевно буде усунена. Найчастіше інтернет гальмує саме через це.

Інтернет може повільно працювати через збої в роботі вашого модему. Мова йде про ADSL-модеми. Іноді телефонний сигнал, який надходить на апарат в тому ж приміщенні, що й модем, порушує, а попросту, перекриває сигнал, що йде до модему. Через це модем перезавантажується і потрібен якийсь час для відновлення його роботи. Є вихід в даному випадку. Існує пристрій під назвою "спліттер". Це невеликий прилад, в який входить загальний телефонний кабель. З сплиттера виходять уже два кабелі. Один - в телефон, інший - в модем. Це дозволяє розділити сигнали і не змішувати їх. Ось чому іноді падає швидкість інтернету.

І ще одна причина повільної роботи інтернету і різкого падіння його швидкості - це завантаженість трафіку, предоставлемого вашим провайдером. Обсяг користувачів, які одночасно користується послугами провайдера, перевищує норму. У цьому випадку швидкість з'єднання може істотно знизитися.


» » Чому впала швидкість інтернету?