Чому відключається інтернет?

Фото - Чому відключається інтернет?

Як же ми потребуємо постійному і високошвидкісному інтернеті! У наші дні залежність від всесвітньої павутини зростає. І все більше негативних емоцій виникають у людей, які опиняються в ізоляції від доступу до інтернету. Мова не йде навіть про безлюдному острові. Дуже часто ми стикаємося з тим, що інтернет "гальмує" у нас вдома. Чому це відбувається? Спробуємо розібратися.




Чому відключається інтернет - причини

Напевно, найчастіша причина відключення інтернету - це проблеми на сервері провайдера. Провайдер - це компанія, яка надає вам доступ в інтернет. Таке явище несподіваного відключення, як правило, проявляється під час сильної негоди. Потужні пориви вітру можуть вивести робочу станцію провайдера з ладу або розірвати дроти. У цьому випадку слід зателефонувати провайдеру і запитати про причини відсутності інтернету.

Заплатили ви за інтернет? Цілком імовірно, що ви просто закрутилися на роботі або з повсякденними справами і забули сплатити рахунок за інтернет. У цьому випадку провайдер має повне право обмежити ваш доступ в інтернет, повністю відключивши його.


Ще одна причина збоїв - це неполадки роботи сайту, який ви відвідуєте. На сайтах, які не страждають проблемою відсутності користувачів, а які, навпаки, страждають їх щільним потоком, часто виходять з ладу сервери через перевантаження каналів. Можливості серверів, які обробляють і передають інформацію, обмежені. Якщо причина в цьому, то це можна легко перевірити. Зайдіть на будь-який інший сайт і подивіться, чи встановиться з'єднання. Якщо встановиться, тоді проблема дійсно тільки з тим сайтом. Перейдіть до нього трохи пізніше. Проблема напевно буде усунена. Інтернет відключається часто саме через це.

Інтернет може відключатися через збої в роботі вашого модему. Мова йде про ADSL-модеми. Іноді телефонний сигнал, який надходить на апарат в тому ж приміщенні, що й модем, порушує, а попросту, перекриває сигнал, що йде до модему. Через це модем перезавантажується і якийсь час вимагає для відновлення своєї роботи. Є вихід в даному випадку. Існує пристрій під назвою спліттер. Це невеликий пристрій, до якого входить загальний телефонний кабель. З сплиттера виходять уже два кабелі. Один - в телефон, інший - в модем. Це дозволяє розділити сигнал і не змішувати їх.

Ось основні причини того, чому відключається інтернет. В якості ради зауважимо, що слід використовувати послуги провайдера, який пропонує підключення до інтернету через високошвидкісний кабель, а не через модем. В даному випадку ви заплатите менше за велику швидкість і якість інтернету, ніж при використанні телефонного кабелю і модему. У світлі розвитку нових технологій, створення волокон для інтернет-проводів можна очікувати в найближчому майбутньому повний перехід користувачів інтернету на високошвидкісні кабелі. Незабаром вчені створять матеріал, який буде здатний передавати електричний сигнал в два рази швидше, ніж є зараз.


» » Чому відключається інтернет?