Як підключити adsl?

Фото - Як підключити ADSL?
Дивіться відео

Як підключити ADSL?

Коли люди вирішують провести у себе вдома інтернет, то вони вибирають між декількома варіантами. Адже можна поставити adsl-модем, мобільний модем або протягнути оптичне волокно швидкісного інтернету, можна також встановити бездротовий зв'язок. І це ще навіть не зачіпає вибір провайдерів, які пропонують послуги інтернету.

Багато людей вважають за краще встановлювати Adsl-модем, який має ряд переваг в порівнянні з іншими видами інтернету, проте не кожна людина знає, як правильно самостійно підключити Adsl-модем.

Переваги Adsl-інтернету


Adsl-інтернет представляє собою інтернет по телефонній лінії. Відповідно такий інтернет має ряд переваг в порівнянні з іншими видами інтернету:

 • Для Adsl-інтернету немає потреби протягувати зайві дроти, тому що інтернет підключається по телефонній лінії, яка в більшості квартир є за умовчанням.
 • Оплачувати інтернет можна спільно з телефонним рахунком.
 • Швидкість інтернету вище, ніж у мобільного інтернету і старих поколінь зв'язку.

Однак у такого інтернету є й недоліки. Основний - швидкість передачі даних нижче, ніж у інтернету через оптичне волокно. Так, і швидкість інтернету безпосередньо залежить від устаткування самого телефонного оператора. Якщо немає потрібного обладнання, то передача даних буде низька, а, може бути, навіть підключення буде неможливим.

Підключення Adsl-модема

Щоб підключити інтернет через ADSL-модем, необхідно:

 1. Підключаємо до телефонної лінії спліттер, який розділить телефон та інтернет на окремі лінії.
 2. Від сплиттера підключаємо провід до модему в необхідне гніздо.
 3. Від модему підключаємо провід до комп'ютера або ноутбука, щоб користуватися інтернетом.

Після цього потрібно буде лише правильно налаштувати модем, щоб користуватися ним.

Налаштування Adsl-модема

При підключенні модему до комп'ютера або ноутбука важливо, щоб комп'ютер побачив обладнання. Якщо цього не сталося, то необхідно завантажити необхідні мережеві драйвера або встановити їх з диска. Після цього приступаємо до налаштування:

 1. Запускаємо будь-який браузер і прописуємо в адресному рядку ip-адреса модему, який можна подивитися в документації. Зазвичай адреса буває таким - 192.168.1.1.
 2. У вікні вводимо пароль «1234» або той, який зазначений в документації. Також паролем може бути слово «admin».
 3. У наступному вікні зазвичай просять ввести новий пароль для входу. На деяких модемах може бути відсутнім дана функція.
 4. У вікні налаштувань модему виставляємо режим роботи «Bridge», VPI-0, VCI-35.
 5. Зазвичай модем отримує налаштування інтернету автоматично. Однак якщо цього не відбулося, то необхідно ввести всі дані провайдера з документації в налаштуваннях модему.
 6. Зберігаємо всі значення і перезавантажуємо модем.

Після всіх маніпуляцій інтернет повинен працювати стабільно.

Ви також можете прочитати наші статті:


» » Як підключити adsl?