Як дізнатися, який інтернет підключений?

Фото - Як дізнатися, який інтернет підключений?

Якщо ви хочете провести Інтернет, необхідно звернутися до провайдера. Насамперед необхідно дізнатися, який Інтернет підключено до будинку. А як це можна зробити, розберемося в нашій статті.




Оголошення та ЗМІ

Дуже часто при підключенні будинку до мережі Інтернет провайдери встановлюють інформаційні таблички на будинку або щитки в під'їздах зі своїми координатами. Якщо на вашому або сусідньому будинку встановлено таке оголошення, то необхідно зателефонувати представникам провайдера і дізнатися, чи підключений ваш будинок до мережі за допомогою їхньої фірми.

Крім того, великі компанії-провайдери розміщують інформацію про себе в засобах масової інформації (на місцевому ТБ, газетах, журналах). Якщо вам на очі потрапило таке оголошення, необхідно подзвонити в компанію і дізнатися, чи підключений ваш будинок до їх мережі.

Каталоги провайдерів

У мережі дуже багато каталогів, в яких реєструються компанії, що надають послуги Інтернет-технологій. Прикладом може бути сайт nag.ru/provider, на якому представлені не тільки провайдери Росії, а й України, Узбекистану та інших держав. Вам необхідно вибрати підходящого оператора і переглянути, які райони і будинки підключені до його мережі.

Сайт та соціальні мережі

У Інтернет-провайдерів завжди є свій сайт. Зайшовши на нього, ви, швидше за все, зможете знайти список всіх підключених міст і будинків.

Якщо ви зареєстровані в соціальних мережах, то можна пошукати сторінку вашого міста, а там поцікавитися в учасників про провайдерів мережі Інтернет, які працюють у вашому домі.

Сусіди

Крім того, якщо ви задумалися, як дізнатися, який Інтернет підключено до будинку, то можна скористатися старим і перевіреним способом - поцікавитися у сусідів, які підключені до мережі. Також ви пізнаєте їх враження від роботи компанії, і вони підкажуть вам, чи варто з нею працювати.

Якщо ви хочете дізнатися, який провайдер обслуговує вашу мережу, читайте про це в статті Як дізнатися свого провайдера.

У випадку, якщо будинок обслуговує не одна, а кілька компаній, необхідно визначитися, яку з них вибрати. У питанні вибору вам допоможе стаття Який Інтернет краще підключити.

Більше інформації про мережу Інтернет, а також про те, як правильно підключити його, ви зможете знайти в розділах Інтернет і Налаштування та підключення Інтернету.


» » Як дізнатися, який інтернет підключений?